Ses sürücüsü gelmiyor

Heykirab

Decipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar anakartım H610MK D4 ve sitesinden sürücüsünü indirdim fakat Realtek HD Audio gelmedi. Yerine şöyle bir panel geldi.

Screenshot_1.png

Mikrofonumun sesini açmak için Realtek kullanacaktım beceremedim. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim hocam Realtek'te mikrofon gözükmüyor denetim masasında ses ayarlarında bakar mısın orada gözüküyor mu?
Screenshot_2.png

Kullandığım kulaklık James Donkey 711. Alttaki ise kulaklığın mikrofonu ve Realtek yazmıyor onun yerine USBZH11S yazıyor. Onu düzeltmem lazım sanırsam gözükmesi için. Onu nasıl yapabilirim?

Eki Görüntüle 1738221
Kullandığım kulaklık James Donkey 711. Alttaki ise kulaklığın mikrofonu ve Realtek yazmıyor onun yerine USBZH11S yazıyor. Onu düzeltmem lazım sanırsam gözükmesi için. Onu nasıl yapabilirim?

Hocam USB'li kulaklık kullanıyorsun anladığım kadarıyla şimdi olay şöyle USB'li kulaklıgın kendi ses kartı var içinde Realtek anakarttaki ses yongası için sen Realtek'te göremessin zaten sorun yok. Deminki SS e bak bende de AKG gözükmüyor Realtek'te.

1681374378383.png

Aynı anakartı kullanıyoruz ve mikrofonun gelmemesi çok normal mikrofonun gelmesi için jack girişi ile bağlamanız lazım.

Eki Görüntüle 1738244
Tüh ya çözümü yok sanırsam, teşekkürler.

Hocam USB'li kulaklık kullanıyorsun anladığım kadarıyla şimdi olay şöyle USB'li kulaklıgın kendi ses kartı var içinde Realtek anakarttaki ses yongası için sen Realtek'te göremessin zaten sorun yok.

Hocam USB'li kulaklık kullanıyorsun anladığım kadarıyla şimdi olay şöyle USB'li kulaklıgın kendi ses kartı var içinde Realtek anakarttaki ses yongası için sen Realtek'te göremessin zaten sorun yok.
Mikrofonun sesini açmam için gerekliydi. Başka kullanabileceğim bir program var mıdır?
Az geliyor çünkü %100'de bile ve bass açılmıyor ses ayarlarından.

Geri
Yukarı