Çözüldü Ses sürücüsü nasıl güncellenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SKVH

Femtopat
Daha fazla  
Benim Realtek HD Audio programım vardı. o otomatik olarak kaldırıldıktan sonra herhangi bir kulaklıgı takayım çok az ses veriyor. Realtek ses sürücüsünü nasıl güncelleyebilirim?

Anakartının (masaüstü ise)/laptopunun (dizüstü ise) marka ve modelini internette arat, kendi sitesi karşına çıkacaktır. Bu sitede destek kısmında sürücüleri görebilirsin. Sendeki işletim sistemini seçerek son sürüm sürücüyü indirebilirsin. Veya bununla hiç uğraşmayıp Windows Update ile yüklemesini bekleyebilirsin. Ben ise ilkini tavsiye ederim.

Anakartının (masaüstü ise)/laptopunun (dizüstü ise) marka ve modelini internette arat, kendi sitesi karşına çıkacaktır. Bu sitede destek kısmında sürücüleri görebilirsin. Sendeki işletim sistemini seçerek son sürüm sürücüyü indirebilirsin. Veya bununla hiç uğraşmayıp Windows Update ile yüklemesini bekleyebilirsin. Ben ise ilkini tavsiye ederim.

Şimdi ben dün yaptım güncelleme şu an güncelleme yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Update için mi diyorsun bunu? Eğer öyleyse ilk söylediğim yapmayı dene. Belki kendi sitesinde güncel sürümü mevcuttur. Bu arada sistemin nedir, bilgisayarında hangi donanım parçaları bulunuyor.

Sistemim ve donanım parçalarını bakmayı maalesef bilmiyorum nereden bakmam lazım?

Anakartım Esonic motherboard bu anakartımın driverını bulup mu yüklemem gerek?

sistemim ve donanım parçalarını bakmayı maalesef bilmiyorum nereden bakmam lazım?
CPU-Z kullanarak öğrenebilirsin. Kendi sitesinden indirebilirsin: CPU-Z | Softwares | CPUID

anakartım esonic motherboard bu anakartımın driverını bulup mu yüklemem gerek?
Evet. Anakartının sitesinde sürücüleri mecvuttur muhtemelen. Gerçi çok eski bir modelse sürücülerini bulamayabilirsin. Bu yüzden üstte yazdığım program üzerinden ekran görüntüleri paylaşırsan sistemin hakkında bilgi sahibi olabiliriz.

Geri
Yukarı