Ses Sürücüsü Nasıl Yüklenir?

tavukekmek

Kilopat
Bilgisayarımda Realtek benzeri bir ses sürücüsü yok. Mikrofonum için eko iptal ayarını açmam gerekiyor fakat bulamıyorum. Ne yüklemem gerektiğini nasıl bulurum? Yardımcı olur musunuz?

Yanlış Bilgilendirme
Driver pack yükle, uzman sekmesine tıkla oradan gereksız yuklemelerın tikini kaldır. Tüm driverleri yükler ve günceller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam denetim masasından Realtek uygulaması varsa silin. Sonra internetten Realtek uygulamasını yükleyip kurun. Yazılıma bakmak için windowsta arama yapıp realtek audio center yazın.

Anakartinizin modelini yazip yanina driver ekleyip google'da aratin. Sitesinden audio kisminda destekledigi son sürüm ses driverini indirebilirsiniz. Anakartinizin modelini yazarsanız direkt link atabilirim yapamadiysaniz.

Bilgisayarımda Realtek benzeri bir ses sürücüsü yok. Mikrofonum için eko iptal ayarını açmam gerekiyor fakat bulamıyorum. Ne yüklemem gerektiğini nasıl bulurum? Yardımcı olur musunuz?
Anakartını atar mısın? Eğer anakartını biliyorsan anakart markasını Google'ye yaz ve driverlarına gir oradan Audio kısmını seç ve indir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartinizin modelini yazip yanina driver ekleyip Google'da aratin. Sitesinden Audio kisminda destekledigi son sürüm ses driverini indirebilirsiniz. Anakartinizin modelini yazarsanız direkt link atabilirim yapamadiysaniz.
Anakartım: Gigabyte Z77M-D3H
Sitesinden VIA diye bir şey indirmiştim ama açmaya çalıştığımda herhangi bir arayüz gelmemişti.

Sitesindeki güncel sürücüyü yükledikten sonra Windows'un kendi ses ayarlarındaki kayıt sekmesinde kullandığınız mikrofonun seçeneklerinde gürültü tutma seçeneği var mı baktınız mı?

Anakartinizin modelini yazip yanina driver ekleyip Google'da aratin. Sitesinden Audio kisminda destekledigi son sürüm ses driverini indirebilirsiniz. Anakartinizin modelini yazarsanız direkt link atabilirim yapamadiysan.

Anakartinizin modelini yazip yanina driver ekleyip Google'da aratin. Sitesinden Audio kisminda destekledigi son sürüm ses driverini indirebilirsiniz. Anakartinizin modelini yazarsanız direkt link atabilirim yapamadiysaniz.

B250-BTC-gladiatör Intel yardımcı olabilir misin ses sürücüsü konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı