Ses sürücüsü yüklenmesine rağmen yüklenmemiş görünüyor

ANTEPLI27

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:İ7-3770
Ram: Kingston DDR3 12 GB 1333Mhz
Anakart:Esonic H-61
Ekran kartı:AMD Radeon RX6500XT
Depolama:500Gb HDD 250Gb ssd
Meslek
Oto Tamir
Öncelikle selamünaleyküm. Bilgisayarımda söyle bir sorun var. Ses driverini yüklüyorum sonradan tekrar yüklenmemiş gösteriyor. Ses de gelmiyor. Doğru driveri yüklediğime eminim. Chipsetimi de yükledim, gene olmadı. Ses kartım anakarta dahil olduğundan dolayı kasayı açtım baktım. Ses kartının üstünde siyah leke vardı. Ben de ses kartından şüpheleniyorum. Yandı mı acaba diye. Görselleri de ekledim. Şimdiden teşekkür ederim.

Adsız4.png
1.png

AIDA üzerinden kontrol edebilir misiniz? NVIDIA HD Audio GPU sürücüsüyle birlikte geliyor benim bildiğim kadarıyla. Ses kartınızın ses sürücüsünün bu olacağını sanmıyorum.

1620488967946.png

AIDA üzerinden kontrol edebilir misiniz? NVIDIA HD Audio GPU sürücüsüyle birlikte geliyor benim bildiğim kadarıyla. Ses kartınızın ses sürücüsünün bu olacağını sanmıyorum.

Eki Görüntüle 1014009

Ses sürücümün bu olduğundan eminim yaklaşık 4 ay önce attım Windows 10'u onda VIA HD Audio driver yükleyince geldi.

Cihaz modelini paylaşamam kurulu olmadığından dolayı sadece. Dediğinizi yapacağım.

Ses sürücünüzü DDU ile kaldırıp tekrar kurar mısınız?

Cihazınızın modelini paylaşırsanız gerekli sürücüyü bulabilirim.

Ses sürücünüzü DDU ile kaldırıp tekrar kurar mısınız?

Cihazınızın modelini paylaşırsanız gerekli sürücüyü bulabilirim.

Dediğinizi yaptım o da olmadı.
Benim anlamadığım olay. Driveri yüklüyorum ama yüklenmemiş gözüküyor. Ses kartım VIA HD Audio.
Driveri yükledim hatta yüklüde gözüküyor ama aygıt yöneticisinde çıkmadığı için yüklü ses çıkış aygıtı yok diyor.

Dosya Ekleri

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    1 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Geri
Yukarı