Ses Sürücüsünü Güncelledim, Ses Çıkmamaya Başladı

ozgurgorgulu

Hectopat
Makaleler
2
Driver Pack Solution adlı bir program var Genelde Bilgisayarıma format attıktan sonra tek tek program kurmaktansa onu çalıştırıp otomatik programları buluyor ve yükletiyorum

Bence bi onu dene

Yada bilgisayarını Sistem geri yükleme ile Geri alabilirsin :)) :))

Orda sistem geri yüklemede Silinecek Programlar gözüküyor diye bililyorum

Ve acıkcası Steamla ilgili pek bişey bilmiyorum Oyunların silinirmi bilmiyorum o yüzden :D sonradan Beni suçlamayın .

Orda sistem geri yüklemede Silinecek Programlar gözüküyor diye bililyorum

Ve acıkcası Steamla ilgili pek bişey bilmiyorum Oyunların silinirmi bilmiyorum o yüzden :D sonradan Beni suçlamayın .
Ben Origin ciyim :D

Far Cry 3'ün başka yerde olduğunu biliyorum. ProgramData gibi bir kaç klasöre yayılmış durumda. Sadece onun save'i önemli :)

Size son bir sorum olacak. Ben bilgisayarımı Windows 8 Single Language orijinal ile aldım. Bir takım programlarla ürün anahtarını öğrendim. Şimdi Windows 8.1 Single Language indiriyorum. Elimde ürün anahtarı uyar mı?

Far Cry 3'ün başka yerde olduğunu biliyorum. ProgramData gibi bir kaç klasöre yayılmış durumda. Sadece onun save'i önemli :)
:D

Size son bir sorum olacak. Ben bilgisayarımı Windows 8 Single Language orijinal ile aldım. Bir takım programlarla ürün anahtarını öğrendim. Şimdi Windows 8.1 Single Language indiriyorum. Elimde ürün anahtarı uyar mı?
İnternete Farcry Save Dosyasının nerede oldugunu yaz Belki bişeyler bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı