Ses tekerlekli klavye önerisi

Bende Monster Pusat öneririm. Red Switch kullanıyor.

Dostum, çok yanlış düşünüyorsun. Marka bazlı düşünmek son derece cahilce. Rampage'in Drop Plus kulaklığı iyi olduğu gibi, Monster'ın da bu klavyesi iyi. Monster laptopları ben de önermiyorum ancak bu klavyeyi sağlam yapmışlar. Biraz incelemelerini izlemeni öneririm.
Rampage'nin Drop Plus kulaklığı da abartı biraz. Kötünün iyisi yani, bana kalırsa alınmamalı.

Dostum, çok yanlış düşünüyorsun. Marka bazlı düşünmek son derece cahilce. Rampage'in Drop Plus kulaklığı iyi olduğu gibi, Monster'ın da bu klavyesi iyi. Monster laptopları ben de önermiyorum ancak bu klavyeyi sağlam yapmışlar. Biraz incelemelerini izlemeni öneririm.
Rampage in klavyeleri çok dandik. Mekanik klavye ciddi bir iş. Gamepower ve rampage başta olmak üzere bu tip ucuz markaların MEKANİK KLAVYELERİ alınmaz.

Rampage in klavyeleri çok dandik. Mekanik klavye ciddi bir iş. Gamepower ve rampage başta olmak üzere bu tip ucuz markaların MEKANİK KLAVYELERİ alınmaz.
Rampage, Gamepower, JamesDonkey (daha birçok marka sayabilirim) klavyelerin alayı dandik zaten. Belki tek tük iyi model çıkabilir, oturup onları araştırmadım. Ben Rampage'in şu klavyesi iyi dediğimi hatırlamıyorum, sadece Drop Plus modelinin iyi olduğunu söyledim ve kendisi bir kulaklıktır. Monster da sağlam bir marka değil ancak klavyelerinde bu model iyi diyorum. Ben size "model" diyorum siz bana hala bana "marka" diyorsunuz. Ben Pusat K3 Pro'yu öneriyorum kardeşim. Son derece iyi bir klavye. İstemiyorsan almazsın, olur biter. Ciddi bir iş olduğunu ben de biliyorum. Yıllardır onlarca forumda çevre birimleri önerisi yapıyorum ve bir bilgisayarcıda çalışıyorum :).

Rampage, Gamepower, James Donkey (daha birçok marka sayabilirim) klavyelerin alayı dandik zaten. Belki tek tük iyi model çıkabilir, oturup onları araştırmadım. Ben Rampage'in şu klavyesi iyi dediğimi hatırlamıyorum, sadece drop Plus modelinin iyi olduğunu söyledim ve kendisi bir kulaklıktır. Monster da sağlam bir marka değil ancak klavyelerinde bu model iyi diyorum. Ben size "model" diyorum siz bana hala bana "marka" diyorsunuz. Ben Pusat K3 Pro'yu öneriyorum kardeşim. Son derece iyi bir klavye. İstemiyorsan almazsın, olur biter. Ciddi bir iş olduğunu ben de biliyorum. Yıllardır onlarca forumda çevre birimleri önerisi yapıyorum ve bir bilgisayarcıda çalışıyorum :).

Bu dediğinizi saçma buluyorum ichill 3060 Ti bey. Bende R6 vardı Rampage'in en üst düzey mekanik klavyesi diyebiliriz o bile aşırı dandik. Razer'ın BlackWidow Elite klavyesi vardı, derdi bitmedi iade ettim. O da Razer'ın en iyi 2. klavyesiydi. Gördüğünüz gibi "model" değil, "marka"dır dandik olan. İyi günler.

Geri
Yukarı