Ses tuşu olmayan telefona CWM ile format atma

64502

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba arkadaşlar. Benim Turkcell maxiplus 5 rootlu bir cihazım var. İçindeki ROM sanırım hatalıydı. Sürekli bir hata verip duruyordu, ben de kapatıp açıyordum, düzeliyordu ama geçen gün kapatınca telefon bir daha açılmadı.

CWM ile format atacaktım ama benim ses tuşlarım kırık, ses kısma tuşu basılı kalmıştı. Ben de son çare onu zorlayarak çıkarmıştım, şimdi tuşsuz bastığım zaman sanırım etkisizleşmiş. Açma kapama tuşuyla birlikte ona basıyorum, CWM ekranı gelmiyor. Benim merak ettiğim CWM ekranına ses tuşu olmadan nasıl erişebilirim? Bu da olmazsa son çare direkt telefon alacağım ama telefon meraklısı biri değilim. Paramı genellikle Steam üzerine harcıyorum. Yardım ederseniz sevinirim, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu bilgisayara bağlayıp orjinal ROM'u yüklemeyi dene. Hangi tuş ile downloada alıyor onu bilemem. Eğer açık olsaydı quick boot diye bir program var onunla açabilirdin. Yada kalem ucu ile oraya basabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı