Sesi Net Kaydeden Mikrofon Önerisi

EpicScream

Hectopat
Güzel ses kaydedebilecek bir mikrofon arıyorum. Arkadaşlarımla konuşurken sesim net çıksın. Yani direk sesim net çıksın yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum eğer mikrofonlu kulaklık kullanırım dersen Each G9000 modeline göz gezdirmeni tavsiye ederim. Fiyatına göre harika ötesi bir kalitesi var mikrofonunun. Bir de USB ses kartı ile kullanırsan tadından yenmez.

Dostum eğer mikrofonlu kulaklık kullanırım dersen Each G9000 modeline göz gezdirmeni tavsiye ederim. Fiyatına göre harika ötesi bir kalitesi var mikrofonunun. Bir de USB ses kartı ile kullanırsan tadından yenmez.
Birkaç videoya baktım. Mikrafon gerçekten de güzel. Ses kalitesini anlayamadım ancak. O nasıl?

Yok onda sıkıntımı yok. Kulaklık kısmı nasıl diyeyim :D Nasıl diyeceğimi bilemedim :D
Şimdi anladım [emoji2]. Kulaklığın ses kalitesi muhteşem diyemem. Sonuçta 90 TL altında bir kulaklık alıyorsunuz. Şahsen sırf mikrofonu kullanmak için aldım. Kulaklığı da cabası oldu benim için. Fiyatı her daim göz önünde bulundurmak lazım. Yüksek kalite beklemek yanlış olur.

Şimdi anladım [emoji2]. Kulaklığın ses kalitesi muhteşem diyemem. Sonuçta 90 TL altında bir kulaklık alıyorsunuz. Şahsen sırf mikrofonu kullanmak için aldım. Kulaklığı da cabası oldu benim için. Fiyatı her daim göz önünde bulundurmak lazım. Yüksek kalite beklemek yanlış olur.
Evet siz de haklısınız :D O zaman tek mikrafon önerebileceğiniz bir şey var mı?

Maalesef, daha önce hiç kullanmadım. Bu konuda yardımcı olamayacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı