Sesim absürt kalın

22 yaşındayım ancak sesim 35 yaşında adamlar kadar kalın ve boğuk çıkıyor, bu gerçekten çok sinirimi bozuyor. Mikrofon dışı konuştuğumda sesim bu kadar kalın değil. Boğuk bir sesim olduğu için dinleyen insanlar genelde sesimi fazla sevmiyorlar, çok sinir bozucu bir sesim var. Bu sesi inceltmek için ne yapabilirim? :D
Merak edenler için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Arka planda konuşan ses benim sesim).
Bence de sesin gayet normal ama çok kafana takıyorsan evde çalışabileceğin basit vokal/şan alıştırmaları var ses genişliğini açabilirsin biraz. Tenor falan olmazsın tabi 😄

İçimi rahatlattınız çok teşekkür ederim. Asosyalim alanım mf ve diğer diller yüzünden Türkçe konuşmada zorluk çekiyorum (gerçekten aşırı zor bir dil) diksiyonum o yüzden çok kötü galiba kendi sesim olduğu için bana çok absürt geliyor olabilir. Gerçekten çok teşekkür ederim özgüvenimi yerine getirdiniz.

İçimi rahatlattınız çok teşekkür ederim. Asosyalim alanım mf ve diğer diller yüzünden Türkçe konuşmada zorluk çekiyorum (gerçekten aşırı zor bir dil) diksiyonum o yüzden çok kötü galiba kendi sesim olduğu için bana çok absürt geliyor olabilir. Gerçekten çok teşekkür ederim özgüvenimi yerine getirdiniz.
Hocam açık söylemek gerekirse ben de Asosyalim. Türkçe 'ye tam dilim dönmüyor. Ama İngilizce veya İspanyolca 'ya gelince şakır şakır konuşuyorum :D

Geri
Yukarı