Sesim mikrofonda kötü çıkıyor

Eren84921

Hectopat
Youtube'de kanal açtim ses denemesi yaptim. Yaptigim anda sesim çok kötü geldi ve video çekerken de sesim çok feci kötü geliyor. Sanki kamyon sesi gibi. Bademciğim var 2 tane bunlari aldirsam sorun çözülür mü? Bademciklerden kurtulsam sorunum çözülür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Akşam akşam güldürdünüz. :ROFL: Aldırmayın bademciklerinizi. Kulaklığınızın modelini söyleyebilirseniz yardımcı olabilirim.

Bademcikler dursun bence bir süre daha ama mikrofon ile ilgili bir şeyler yapabilrsin bence:) Bu arada senin duyduğun ile bizim duyduğumuz sesin farklıdır bunu sakın unutma. Yani sen kafanın içinden gelen sesi biz dudaklarından dışarı gelen sesi duyuyoruz. Hani kendi videonu izlersin de bu benim sesim mi dersin ya işte öyle bir şey:)

Sizin duyduğunuz ses size ait değildir. Asıl sesiniz ses kaydında duyulan sestir. Diğer insanlar sizin sesinizi o şekilde alır sadece siz sizin sesinizi farklı duyarsınız. Bademciklerle olcak iş değil. Siz ciddi misiniz bademcik konusunda :D

Allahta sizi güldürsün :) Kanal için bademcik aldırma nedir yahu :) Mikrofon ,, Senheiser ya da shure deneyebilirsiniz

Youtube'de kanal açtim ses denemesi yaptim. Yaptigim anda sesim çok kötü geldi ve video çekerken de sesim çok feci kötü geliyor. Sanki kamyon sesi gibi. Bademciğim var 2 tane bunlari aldirsam sorun çözülür mü? Bademciklerden kurtulsam sorunum çözülür mü?
Söylediğinde ciddiysen kusura bakma ama beynini aldır. Şu bademcikler kadar önemsiz sayılan organ yoktur.

Bu şakaysa eğer komik, değilse daha da komik. Sesim kötü çıkıyor diye bademcik mi aldırılır yahu ? :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı