Sesim mikrofonda kötü çıkıyor

Bademcikleri aldırmakla olsaydı kardeşim, bazı şarkıcılar müziklerde seslerine edit yapmazlardı. Sen bademcikleri aldır, ilk önce sirkeli suya sonra karbonatlı suya bandır, yumuşar. Şaka bir yana, ses telleri ile alakalı. Sağlık sorunu olmadıkça kimse ameliyat olmamalı bence.

Sadece bademcik yetmez hazır ameliyat masasına yatmışken bir de diyafram ve akciğerleri temizlet o zaman bül bül gibi şaklarsın valla.

Allahınızı severseniz şu konuları açmadan önce sakin bir kafayla düşünün ve ona göre konu açın lütfen :)

Kulaklık marka , model belirtirsen yardımcı olmaya çalışabilirim.
Kardeşim henüz mikrofonlu kulaklığım yok ama alicam mikforonlu. Bir ses denemesi yaparim iyi ses geliyorsa sorun çözülmüş olur ama :( Su anda çözulmedi, kulaklıklara bakiyorum.

Bu şakaysa eğer komik, değilse daha da komik. Sesim kötü çıkıyor diye bademcik mi aldırılır yahu ? :D
Evet bademciğimi aldirirsam ses düzelir ve güzel çikar diye biliyordum ama bademcikleri aldirma diyenler var oldugu için aldirmiyorum. Çok büyüse ne olacak bana biri söylesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı