Sesin soldan mı sağdan mı geldiğini gösterebilecek bir mobil uygulama var mı?

PXHGHOST

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefondan oyun oynarken sesin hangi taraftan geldiği önemli oluyor. Düzgün bir kulaklığım yok ne yazık ki. Acaba bana sağdan mı soldan mı ses geldiğini gösterebilecek bir yazılım var mı? Mesela sağdan ses gelince ekranda onu bildiren bir ikon çıksa. Her yerde aradım bulamadım sizin bildiğiniz bir şey varsa diye son çare buraya yazıyorum. :/

Arkadaşlar telefondan oyun oynarken sesin hangi taraftan geldiği önemli oluyor. Düzgün bir kulaklığım yok ne yazık ki. Acaba bana sağdan mı soldan mı ses geldiğini gösterebilecek bir yazılım var mı? Mesela sağdan ses gelince ekranda onu bildiren bir ikon çıksa. Her yerde aradım bulamadım sizin bildiğiniz bir şey varsa diye son çare buraya yazıyorum. :/
2 kulağınız var ve duyabiliyor iseniz ve kulaklık stereo ise bunu anlamanız zor değil.

Tam anlatamadım galiba. Kulaklığım yok hocam. Olsa arar mıyım bunu.
Ben kulağınız varsa dedim :D. Ve düzgün bir kulaklığım yok demişsiniz. Düzgün veya değil, kulaklık stereo ise sesin geldiği yeri anlarsınız. Hoparlör ile anlamanız için 2 tarafta stereo hoparlör olması lazım.

Tam anlatamadım galiba. Kulaklığım yok hocam. Olsa arar mıyım bunu.
Hocam öyle bir şey istemişsiniz ki yani ilk başta yanlış okuduğum falan sandım. Alın bir kulaklık keyfinize bakın. Stereo olmasına dikkat edin ve kablolu olsun yoksa seste gecikme olur adam sizi vurur merminin sesi anca gelir.

Hocam öyle bir şey istemişsiniz ki yani ilk başta yanlış okuduğum falan sandım. Alın bir kulaklık keyfinize bakın. Stereo olmasına dikkat edin ve kablolu olsun yoksa seste gecikme olur adam sizi vurur merminin sesi anca gelir.
Oyuncu kulaklıklarında kablosuz olsa bile gecikme önleyiciler olduğu için artık böyle sorunlar yok.

Oyuncu kulaklıklarında kablosuz olsa bile gecikme önleyiciler olduğu için artık böyle sorunlar yok.
1500 lira bütçeye çıkarsa tabii ki yaşamaz hiçbir gecikme. Mesela şunu alırsa mis gibi kullanır. Ben arkadaş sesin geldiği tarafı gösteren program sorduğu için ucuz kulaklıkları baz alarak konuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı