Seslerini duyurmaya çalışan Uygur Türkleri engellendi

Vah ki vah!
Demek sadece gözümüze kestirebildiğimiz ülkelere tepki vereceğiz, öyle mi?
Milliyetçilik ne hallere düşmüş yahu! 😔
Hani "bir Türk dünyaya bedel"di?...

Son düzenleme:
Vah ki vah!
Demek sadece gözümüze kestirebildiğimiz ülkelere tepki vereceğiz, öyle mi?
Millyetçilik ne hallere düşmüş yahu! 😔
Hani "bir Türk dünyaya bedel"di?...
Birincisi, benim lügatımda spesifik olarak herhangi bir ırk dünyaya bedel falan değildir.

İkincisi, evet, sadece gücümüzün yettiği ülkelere tepki gösterebiliriz. Herhangi bir ideolojinin savunucusu olarak veya ideolojilerden bağımsız adaletsizliklere karşı çıkmak isteseniz bile bunu stratejik bir şekilde yani önce kendi çıkarınızı düşünerek yapma(ma)lısınız. Aksi takdirde zararlı çıkan siz olursunuz.

Umarım yeterince açıklayıcı olmuşumdur.

Son düzenleme:
Uygur Türklerinin durumuna üzülenlerin şu konuya da bakmasını öneririm:

Konuyu okuduktan sonra da o konuya yaptığım yorumlarımı okumanızı öneririm.

@HakanCT Söylediklerinizin hepsi doğru hocam size katılıyorum. O gülücük atan varlıkların hepsi zaten göz ardı listemdeymiş. Onun için pek şaşırmadım. Bu tür varlıkları nimetten saymaya gerek yok. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın kafasındalar. Umarım kendileri en beter duruma düşerler.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

9 yıl sonra bile bir şey değişmediyse cidden yazık...

20 yıldır bu ülkeyi yöneten kişilerin araplara çıkarttığı kadar bile sesini çıkartmadığı ilginç bir konudur Uygur Türkleri konusu.

Karşıdaki ülke Çin olduğu için midir, bilinmez.

Çin'e cevap vermeye gelince ses seda kesilir vaziyet alıyor. Lakin ülkemin vatandaşına gelince çürük sürtükler boy boy halka ulaşıyor.

Geri
Yukarı