Sessiz, Bilek Destekli, RGB'siz ve Anti Ghosting'i Olan Klavye Önerisi

GamanLee

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar

1 haftadır klavye araştırması yapıyorum fakat hala istediklerimi karşılayan bir klavye bulamadım. Bütçeme göre mekanik klavyelere baktığımda hepsi sorunlu uzun kullanımda ya yay sesi çıkarıyor ya da başka bir sorun. İnternette yazılanlara göre ucuz mekanik klavyeler bayağı kötü daha iyisine denk gelmedim. Varsa sorunsuz F/P mekanik klavye de önerebilirsiniz.

Özellikleri: Sessiz çalışması, bilek desteğinin olması, RGB ve ışıklandırması OLMAMASI veya RGB'si kapatılabilir olması, anti-ghosting kesin olması en az 6-7 tuş yani çok fazla tuşa aynı anda basılabilmesi ve günlük 10 saat kullanacağım için uzun ömürlü sağlam bir klavye istiyorum.

500 TL'ye kadar bütçe var fakat F/P olursa daha iyi. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teşekkürler.
Bütçeyi 300 TL'ye düşürdüm ayrıca mekanik klavye önermeyin lütfen. Ucuz mekanik klavye sorunları ile uğraşmak istemiyorum.
Uzun yıllar götürecek sağlamlıkta, bilek desteği ve anti ghosting olan bir membran klavye önerir misiniz?

Son düzenleme:

Hocam bunların sol yanında farklı tuşlar var elimiz kaymasın bunlara. Alışması kolay olur mu ki? Bir de Redragon klavyesinden yay sesi geliyor demişler bu kadar yüksek fiyattaki mekanik olmayan bir klavyeden yay sesi gelmesi onu kalitesiz yapmaz mı?

Benim 20 tl'lik 6 senedir kullandığım klavye hala sessiz ve güzel bir şekilde çalışıyordu ama maalesef üstüne içecek döküldüğü için kullanılamaz hale geldi. Bunun gibi kendinden sorun çıkarmayacak güzel bir klavye arıyorum. Corsair'in fiyatı da membran klavyeye göre çok pahalı geldi. Başka daha ucuz ve kaliteli var mı önerebileceğiniz.
Corsair'e baktım bütün özellikleri uygun gibi bana, sadece fiyatından dolayı biraz çekingenim ama uzun ömürlü sağlam bir klavyeye değer bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı