Sessiz fan önerisi

ismail42060

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Arkadaşlar kasamda Corsair AF120 ve SP120 ve başka fanlarda var Corsair'lerden ikisi yüksek performanslı olan, artık oyun oynamadığım için sıcaklık yükselmiyor. Soğutucum Hyper 212 EVO, 1 ya da 2 fan alacağım sıfır ses istiyorum üzerindeki fanları derece istediğimden yüksek oluncaya göre ayarlayacağım. Güç kaynağım EVGA gq 750 oda istediğimden yüksek sesle çalışırsa onunda fanını soketleri keserek değiştiririm. Bana önereceğiniz hangi fanlar var? Aşırı uçuk olmaz ise sevinirim belki 2.el alırım 12cm olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 fan için bütçe nedir ? Ayrıca Rgb olup olmaması önemli mi ?
Hocam bir bütçe belirlemedim çok ucuza sessiz fan bulamadım zaten Corsair de ML serisi var galiba yeni çıkan son 5 yıldır takip etmiyorum artık onlar istediğim kadar sessiz degil Noctua dışında yok galiba onların rulmanlı modelleri mi oluyor artık hakim değilim, RGB mümkünse olmasın olursa da yapacak bir şey yok.

Phanteks ve noctua öneririm. Phanteks ekstra pahalı olduğu için ben yerinizde olsam bunları alırdım. Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap, Premium Sessiz Fan, 4-Pin (120 mm, Siyah) Amazon.com.tr

Geri
Yukarı