Sessiz güç kaynağı tavsiyesi

Oldsardokar

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.

Vatan'dan 10 gün önce aldığın Cooler Master RS 600 güç kaynağı bir önceki güç kaynağıma göre yüksek sesli çalışıyordu(önceki güç kaynağım Xigmatek calibre 600 idi. CM daha kaliteli olmasına rağmen neden bu kadar sesli çalışıyor onu da anlamadım).

Bugün Vatan Müşteri Hizmetleri ile konuştum. Normal şartlarda arızalı olmadığından değişim yapamayacaklarını ancak müşteri memnuniyeti gözeterek bu defalık değişimi kabul edeceklerini söylediler.

Geceleri sessiz ortamda dizi izlemeyi sevdiğimden yeni alacağım güç kaynağının çok sessiz olması benim için önemli(önceki güç kaynağını kullanırken bilgisayarın açıldığını fanın dönmesine bakarak anlıyordum). Bu nedenle bana sessiz bir güç kaynağı önermenizi rica ediyorum.

Vatan'ın sitesinde "www.vatanbilgisayar.com: Cooler Master Rs 550 Silent Pro Gold 80Plus 550W Güç Kaynağı - Vatan Bilgisayar" bu güç kaynağını gördüm. Fakat adında yazdığı şekilde(silent) gerçekten sessiz bir güç kaynağı mı değil mi hiç bilmiyorum.Acaba kullanan arkadaşlar var mı?
Yahut bana başka bir güç kaynağı mı önerirsiniz?

Not: Önceki güç kaynağım 12volt kanalından 432 watt çıkış veriyordu. 550 Watt 80 plus olduğundan diğer güç kaynağı da yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

İlgi ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

(İmladan ceza almayım diye kasılıyorum her yazdığımda)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı