Sessiz İstila 3 yayınlandı

İşin tuhaf yanı ne biliyor musunuz? Doğu illerimizde yıllardır çocuk gelin veya buna benzer şeylerin halen mevcut olması ve kimsenin bunlara sesini çıkarmaması. Elin Afgan'ı gelip aynı şeyi burada yapınca mı gözünüz açıldı? Tek taraflı savunuculuk yapmayın. Bir suç işleniyorsa herkes aynı kefeye konulmalı.

Ülkemizde artık kişinin anayasal hakkı olan 34. madde engelleniyor. Toplantı ve Gösteri Yürüyüşü yapılamıyor. Bunun için de birinden izin almamız gerekmiyor. Bugün tecavüzcü Afgan'ları ülkemizde istemiyoruz diye eylem yapsak. Ümmeti aşağılama, küçük düşürme suçlarından ceza yeriz. Durumumuz tam olarak bu.

İlk defa gördüm bu kanalı. Video farkındalık açısından çok güzel olmuş. Bunları ağır işkenceye maruz bırakmak lazım. Yada bu mikropları kazığa oturtup bağlayacaksın hareket edemeyecek, gözlerinin önünde annesiyle tanışacaksın. Başka bir şey derdim de ban yerim şimdi :) Anlayan anladı zaten demek istediğimi.

Ülkemize gelen, Afgan ve Paki'lerin, ilerleyen zamanlar da bize nasıl bir sorun olacağını, çok iyi anlatmış. Hümanistlerin özellikle izlemesini öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İğrenç. Mide bulandırıcı bir gelenek. Bi de bunlar Türkiye'de masum çocuklara yapacak ya o beni üzüyor. Sözde herkes müslüman ama dinini işine geldiği gibi kullanıyor.

Geri
Yukarı