Sessiz istila izlediniz mi?

Biri medeniyet görmüş insan diğeri dağdan gelme.
Birinin ülkesinde hardcore radikal İslam var diğerinde laiklik.
Bak mülteciler de kendi arasında ayrılır.
Suriyeliler ve Afgan/Paki olmak üzere.
Eki Görüntüle 1382313
Suriye'ye bir ara medeniyet uğradı...

Yani ben sanmıyorum ukraynalıların kızlarımızı çekeceğini. He çekerse de 4-5 gopnik çeker ukraynalılar da özür diler biz burada misafiriz falan diye.

Bunu bir suriyelinin yaptığını düşünüyorum :D eğer ciddi ise alakası yok çünkü.

Göçmen ve mülteci farklı şeyler, bizden de göçmen giden çok var en büyük örneği Almanya'da, ama orta doğu mültecisinden hiçbir şey olmaz. Ahlak nedir bilmezler, İslam'ın askerleri (!) olurlar ama İslam'ın emrettiklerinden sadece oruç ve namazı yerine getirirler, domuz eti yemeyince kendilerini Müslüman görürler.

Hocam ama Almanya'da türkler en ufak bir suç işlediklerinde postalanıyorlar ve vergi ödemek zorundalar.
Canlı canlı şahit oluyoruz zaten, izlemeye gerek var mı? :D
Bunu durdurmak bizim elimizde

Timsah'ın bile tecavüze uğradığı bir ülkede bir şeylerin doğru olmasını beklemek bizim hatamız. Kangren parmakta başladığı an müdahale etmezsen vücudu komple sarar ve kurtaramazsın. Bugün içinde olduğumuz pek çok sıkıntı göz göre göre geldi ve ne yazık bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyen halkımız evine ekmek götüremez hale gelince mülteci vs dert eder oldu.

Bunu durdurmak bizim elimizde.
Sizlere kolay gelsin diyeyim o zaman. Ben gidiyorum, istenmediğim yerde durmamak gibi bir huyum var. 😜

Malum partiye oy vermiyorum, insanlık ayıbı olan bir paraya bu ülke içinde çalışmayı reddediyorum, politikalara da muhalifim. Benim vergilerimle benim geleceğimi istila eden milyonlar beslenirken benim gibilere defolun gidin beğenmiyorsanız diyorlar, bu ülkede istenmediğimin daha ne kadar açık bir ifadesi olabilir? :D

Bu ülkede malum parti için gavur oldum, nankör oldum, terörist oldum, "kelle" oldum, onlara göre vatandaş olamadım gitti çünkü vatandaş olmak ile tebaa olmak arasındaki farkı biliyorum.

Son düzenleme:
Bunu bir suriyelinin yaptığını düşünüyorum :D eğer ciddi ise alakası yok çünkü.
İroni amaçlı yapılmış bir şey olduğunu düşünüyorum. Çoğu keko, boş boş kavga çıkartan kişiler ama yine de açık giyinen insan gördükleri için şaşırıp videoya çekmiyorlar. En azından daha medeniler. Var yine tacizcisi tecavüzcüsü ama diğerlerindeki kadar değil.

Sizlere kolay gelsin diyeyim o zaman. Ben gidiyorum, istenmediğim yerde durmamak gibi bir huyum var. 😜

Malum partiye oy vermiyorum, insanlık ayıbı olan bir paraya bu ülke içinde çalışmayı reddediyorum, politikalara da muhalifim. Benim vergilerimle benim geleceğimi istila eden milyonlar beslenirken benim gibilere defolun gidin beğenmiyorsanız diyorlar, bu ülkede istenmediğimin daha ne kadar açık bir ifadesi olabilir? :D

Bu ülkede malum parti için gavur oldum, nankör oldum, terörist oldum, "kelle" oldum. Vatandaş olamadım gitti...

Hocam benim de yaşım tutsa ve fırsat olsa 1 milisaniye bile kalmam ama buradayız mecburen ve ileride bu vatanı Suriye olmaması için bu vatandan ülkeyi Suriye'ye çevirecek olanları atmalıyız.

Millet çok laf ediyor Avrupa'ya neden Ukraynalıları alıyor ama orta doğudan, Afganistan'dan Pakistan'dan gelen mültecileri almıyor diye, neden alsın abi :D. Ukraynalı mültecilerin harbiden çoğu kadın, çocuk. Diğer bahsettiklerimin %80'i erkek. Eğitimli, ne olduğu bilinen adamı alacak tabii. Neden mezardaki cesede tecavüz eden adamı alsın.

Geri
Yukarı