Sessiz kaliteli klavye önerisi

dogukndogan

Hectopat
Sırf alışkanlık ve rahatlığı yüzünden A4Tech X7 klavye kullanıyorum. Ve galiba artık düzgün kaliteli ve anti-ghosting özellikli bir klavye alma zamanı geldiğini düşünüyorum. (10 senedir falan kullanıyorum bu klavyeyi.)

Bütçe benim için önemli değil yani bütçe sınırsız F/P değil de direkt sonuca ulaşabileceğim bir klavye arayışındayım.
Ve istediğim özellikler : Sessiz ( Twitch yayini yaptığım için karşı tarafın rahatsız olmasını istemiyorum açıkcası )
Multimedya tuşları ( Çok fazla müzik dinleyen bir insanım ve alt + tab yapmak istemiyorum oyun içerisinde )
Bileklik desteği olması ve dar bir klavye olmaması ( tuş dizilimi bittiği gibi klavyeninde bitmesini istemiyorum yani elim biraz buyuk kalıyor rahat edemiyorum.)

Türkçe bir klavye.

Aklıma gelen başka bir özellik olursa editlerim konuyu. Böyle özellikleri olan bir klavye önerirseniz çok memnun olurum... :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı