Sessiz Kasa Önerisi

Lejax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: RTX 4060
CPU: Ryzen 7 7735HS
RAM: 24GB 4800 MHz DDR5
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi - Öğrenci
Arkadaşlar içinde PSU'da olan uygun fiyatlı bir kasa önerir misiniz? Şimdiki çok ses çıkarıyor. Sanırım fan sesi değil bu. Ne sesi olduğunu çözemedim o yüzden yeni kasa almayı düşündüm. Ancak çok fazla bütçem yok. İyi günler.

Evet diğerlerinden ucuz. Çünkü kalitesiz. Attığınız ürünün içindeki PSU rezalet. Gametech pişmanlıktır. Kendi deneyimlerinden biliyorum. Bulaşmayın bu markaya.

@Lejax uygun fiyat malesef günümüzde kişiden kişiye değişiyor. Bütçenizi belirtebilir misiniz?
Ben hiç kullanmadım,Power Supply' ıda kontrol etmedim.Sadece kasayı dış görünüşünden attım.Bütçem yok dediği için gösterdim.İsterse 1000 TL' likte var.

Ben hiç kullanmadım,Power Supply' ıda kontrol etmedim.Sadece kasayı dış görünüşünden attım.Bütçem yok dediği için gösterdim.İsterse 1000 TL' likte var.
Kasanın dış görünüşü performansı ve sessizliği belirlemiyor. Madem hakkında bilginiz yok bilmediğiniz ürünü neden öneriyorsunuz?

Almayınız bu leğeni.

Bütçeniz nedir? Corsair 110 Quiet vardı ama fan eklemeniz lazım.
Evet diğerlerinden ucuz. Çünkü kalitesiz. Attığınız ürünün içindeki PSU rezalet. Gametech pişmanlıktır. Kendi deneyimlerinden biliyorum. Bulaşmayın bu markaya.

@Lejax uygun fiyat malesef günümüzde kişiden kişiye değişiyor. Bütçenizi belirtebilir misiniz?
Tam bütçe belirt.
Kusura bakmayın bütçeyi unuttum:D Max 400 Tl'ye çıkabilirim. Biliyorum bu bütçe çok az ama zaten PC eski.

Geri
Yukarı