Sessiz Klavye Önerisi

Danzo

Hectopat
Arkadaşlar max 100-150 liraya kablolu yada kablosuz farketmez sessiz bir klavye tavsiye edebilir misiniz ? Oyuncu klavyesi tarzı birşey istemiyorum. Zira bana göre gereksiz para ve süsten ibaretler. Genelde sessiz ortamlarda bilgisayar kullandığım için klavye sesini duymak istemiyorum. En azından minimize edilmiş bir şekilde duymak istiyorum. Kullanımı rahat ve mümkünse enter tuşunun büyük olması tercihimdir. Ben internette şöyle birşey buldum ama gerçekten sessiz mi bilmiyorum. Trust 22985 Thoza Kablosuz Türkçe Q 13 Multimedya Tuş Klavye Fiyatı eğer kullananlar var ise kullanım deneyimlerini aktarırlarsa sevinirim. Hepinizi iyi günler.

Merhaba bloody b120 turbo kullanıyorum zamanında hepsiburadadan almıştım. 5 kademe de kırmızı ışıkları var sabah belli olmuyor geceleri ise tuşları bulmanda yardımcı oluyor. Membran bir klavye basım hissiyatı güzel w,a,s,d tuşları kauçuk kavraması kolay. Kutu içerisinden bir adet tuş çıkarma aparatı, bir adet bloody sticker ve normal olan w,a,s,d tuşları çıkıyor. Her klavyenin bir sesi vardır elbet ama rahatsız edecek kadar yok bloody b120'de eğer hiç bir şekilde ses istemiyorsanız işiniz zor. Bloody B120 Turbo Kablolu Led Aydınlatmalı Siyah Oyuncu Fiyatı şuanda 136tl ben 112'ye almıştım beğendiyseniz tercih listenize ekleyin derim

Zalman ZM K350M klavyeyi kuzenim kullanıyor. İlk kullandığımda çok şaşırmıştım zira neredeyse hiç ses çıkartmıyor ve oldukça yumuşak basımlı bir klavyeydi.

Trust marka klavyelerin bir çoğu sessizdir. İki tanesini kullanıyordum. Trust 23312 ve Trust Muto. Hepsiburadadan almıştım bende.
Evet ilk görüşte benimde hoşuma gitti lakin enter tuşunun küçük olması sebebiyle onu eledim.
Hic ses istemiyorsaniz low profile klavyelere bakmaniz lazim. Laptop klavyeleri gibi olmali. Bu tur klavyeleri cok rahat teknoloji magazalarinda bulabilirsiniz.
Önerebileceğiniz bir klavye var mı peki ?
Merhaba bloody b120 turbo kullanıyorum zamanında hepsiburadadan almıştım. 5 kademe de kırmızı ışıkları var sabah belli olmuyor geceleri ise tuşları bulmanda yardımcı oluyor. Membran bir klavye basım hissiyatı güzel w,a,s,d tuşları kauçuk kavraması kolay. Kutu içerisinden bir adet tuş çıkarma aparatı, bir adet bloody sticker ve normal olan w,a,s,d tuşları çıkıyor. Her klavyenin bir sesi vardır elbet ama rahatsız edecek kadar yok bloody b120'de eğer hiç bir şekilde ses istemiyorsanız işiniz zor. Bloody B120 Turbo Kablolu Led Aydınlatmalı Siyah Oyuncu Fiyatı şuanda 136tl ben 112'ye almıştım beğendiyseniz tercih listenize ekleyin derim
Hoşuma gitmedi değil. Çok büyük değil. Birkaç inceleme videosu izledim. Tuşların sesleri bence rahatsız edecek kadar çıkıyor. Tabi video yu çekenler tuşlara insan gibi basmiyorlar. Hâlâ kararsızım istediğim şeyi bulamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı