Sessiz PSU önerisi

Hocam PSU aldınız mı sessiz bulabildiniz mi?

Ben "Be Quiet! BN296 PURE POWER 11-CM 400W" aldım. Isı kontrollü fanı mevcut. Gerçekten adı gibi sessiz bir PSU. Daha sonra Be Quiet işlemci soğutucusu da aldım. İkisi beraber gayet güzel kullanmaktayım. Yalnız şu anda Pure Power 11 yok. System Power 9'u tercih edebilirsiniz. Fiyatı bir miktar tuzlu.

Ucuz ve nispeten daha sesli bir seçenek ise Aerocool VX Plus 400. Bu PSU'da da yükle birlikte fanın dönüş hızı artmakta. Bu PSU da kullandım.

Paranız varsa Be Quite PSU ve CPU soğutucusu alın, paranız yok ise Aerocool VX Plus PSU ve Arctic CPU soğutucusu alabilirsiniz.

Ben "Be Quiet! BN296 Pure Power 11-CM 400W" aldım. Isı kontrollü fanı mevcut. Gerçekten adı gibi sessiz bir PSU. Daha sonra Be Quiet işlemci soğutucusu da aldım. İkisi beraber gayet güzel kullanmaktayım. Yalnız şu anda Pure Power 11 yok. System Power 9'u tercih edebilirsiniz. Fiyatı bir miktar tuzlu.

Ucuz ve nispeten daha sesli bir seçenek ise Aerocool VX Plus 400. bu PSU'da da yükle birlikte fanın dönüş hızı artmakta. Bu PSU'da kullandım.

Paranız varsa be quite PSU ve CPU soğutucusu alın, paranız yok ise Aerocool VX Plus PSU ve Arctic CPU soğutucusu alabilirsiniz.

Aerocool VX Plus 500W fiyatı uygun alınabilir aslında ilk şu borçları ödeyeyim ondan sonra bunu almayı düşünüyorum teşekkürler.

Geri
Yukarı