Sessiz PSU önerisi

İçindem bir ses yarı fansız Cooler Master ı al diyor :) Download esnasında bilgisayar PSU yüzde 15 dolulukta çalışır mı acaba? Şu model; MasterWatt 550 | Cooler Master

Allah aşkına bu model niye Türkiye ye gelmez ki? :)

Bütçe sorun olmasa komple fansız PSU önerirdik de bütçen kısıtlı. Ayrıca o PSU da satılsa epey pahalı olurdu eminim.

Kronik sorunları var alma diye önermelerine rağmen Corsair VS serisi 600W 80+ güç kaynağımdan gayet memnunum. Ne ses sıkıntısı var nede benzeri bir sıkıntı.

THERMALTAKE LITEPOWER 550W GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar

Hazirandan beri kullanıyorum daha ses çıkardığını duymadım. İleride yeni bir sistem toplayıp çok güç tüketen bir ekran kartı alırım diyorsan 650w olanı da alabilirsin.

Thermaltake Litepower 650W APFC 12 cm fanlı PSU Fiyatı

https://www.amazon.com.tr/gp/produc..._act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

İnternette ses seviyesi ile ilgili hiçbir bilgi yok, ilginç :) Sitesinde sadece düşük ses çıkardığını yazmış. Zaten bütün üreticiler aynı şeyi söylüyor.

Ne kadar sessiz hocam, laptop gibi diyebilir miyiz?

İnternette ses seviyesi ile ilgili hiçbir bilgi yok, ilginç :) Sitesinde sadece düşük ses çıkardığını yazmış. Zaten bütün üreticiler aynı şeyi söylüyor.

Ne kadar sessiz hocam, laptop gibi diyebilir miyiz?

Zalman Z3-PLUS kasa'da İntel i5 8400 ile kullanıyorum hiç ses yok. Özellikle İnternetten bir şey indirirken gelebilecek sesi düşünüyorsan çekinmeden al.

Bütçe sorun olmasa komple fansız PSU önerirdik de bütçen kısıtlı. Ayrıca o PSU da satılsa epey pahalı olurdu eminim.

BT Photo ve Amazon gönderiyor aslında 80-100 dolara mal oluyor, taksit olmaması beni bozuyor, yoksa alacağım nerdeyse :)

PSU konusunda takıntılıyım ve şansızım, Corsair almıştım, paketi açtım üretim hatasından dolayı PSU nun simetrisi düz değildi, kasaya monte edemedim. İade etmek zorunda kaldım. Bir sonraki toplayacağım kasada muhtemelen fansız PSU olacak :)

BT Photo ve Amazon gönderiyor aslında 80-100 dolara mal oluyor, taksit olmaması beni bozuyor, yoksa alacağım nerdeyse :)

PSU konusunda takıntılıyım ve şansızım, Corsair almıştım, paketi açtım üretim hatasından dolayı PSU nun simetrisi düz değildi, kasaya monte edemedim. İade etmek zorunda kaldım. Bir sonraki toplayacağım kasada muhtemelen fansız PSU olacak :)

Kendim kullanmasam önermezdim eminim diğer arkadaşlarında attıkları PSU'lar gayet güzeldir karar sizin artık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı