Sessiz Switch önerisi

Bu arada, fiyatı en uygun olan KTT Kang White V3. Vergilerle beraber 70 tanesi 330 TL gibi bir fiyata geliyor ve oldukça tok ve sessiz.

İlandaki satıcı sesi beğendiği ve kullanmaya başladığı için satıştan vazgeçmiş, iyi karar aslında baya iyi switch çünkü :D
Bu arada, fiyatı en uygun olan KTT Kang White V3. Vergilerle beraber 70 tanesi 330 TL gibi bir fiyata geliyor ve oldukça tok ve sessiz.
Bu sebeple bu da mantıklı, ucuz olması çok daha iyi çünkü bütün tuşları da kaplıyor.

Tamam dedim ya 2.0 satıyor diye. 2.0'lar zaten pinli. Hatta Gateron milky yellow pre-lubed satıyormuş düzelteyim. AK33 5-pin destekliyorsa ve ucuza verirse adam alınabilir.
Ben ulaşıp yazabilmesi için o linki attım profilini de atabilirdim de zahmete girmedim pek.

Hocam sonunda Gateron milky yellow almaya karar verdim ama ak 33'ün kaç pin desteklediğini bilmiyorum nereden öğrenebilirim? Hocam satıcı siz misiniz :D

Switch rengi hiçbir şeyi ifade etmez. Switch konusunda her şey bütçeye bağlı. Lube yapılacaksa KTT kang white orta bütçede, yüksek bütçede Akko cream v3, düşük bütçede Outemu box, silent Switch olarak yüksek bütçede zeal healious, düşük bütçede Outemu silent serisi vesaire vesaire. Linear oldukdan sonra hiçbir Switch'in sesi lube ve modlama harici aman aman değişmez Outemu ve dandik Switch'lerin haricinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı