Sessiz ve hava akışı iyi kasa önerisi

Ülkemizde şu an stoğu olmayan bir ürünün stoğu olabilir o yüzden böyle bir şey dedim site paylaşırsanız oradan öneri yapabilirim.
O zaman ben senin için bir tane internet sitesi paylaşacağım site Yunanca ama filtreler anlaşılabilir oradan benim için tercih yapma şansın var mı?

Site: Κουτιά Υπολογιστών - Skroutz.gr
Kasanın en diye bir şeyi olmaz bence çünkü zevk meselesi.
Eki Görüntüle 563876Eki Görüntüle 563877
Aslında bakarsan rgb vs. gibi takıntılarım yok kasanın yanı şeffaf olsun aksanlarda çalışmayan parça var mı göreyim, her hangi bir durumda kontrollerini kapağını açmadan sağlayabileyim o kadar. Zaten ışıl ışıl kasalar sevmiyorum illa olacaksa tek bir renk olsa benim için en uygunu bu minvalde bir şey arıyorum. Tabi ucuz olur performanslı olur tabikide rgb varmış yokmuş farketmez.

Fiyatlar kazıkmış ama fan eklemesi alınabilecek kasalar:
(Favorim ve asıl önerim)

Bütçeye uyan ve isteklerinize uyan P300A modeli 2 adet düzgün bir 140 MM fan alırsanız çok iyi bir olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Motionless IN White kullanıyor.

(Favorim ve asıl önerim)

Bütçeye uyan ve isteklerinize uyan P300A modeli 2 adet düzgün bir 140 MM fan alırsanız çok iyi bir olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkür ederim peki fan öneriniz var mı acaba?

(Favorim ve asıl önerim)

Ben de P300A öneriyorum, Arctic P14 ile çok güzel bir hava akışına sahip oluyor. Üst kısıma da P14 takılabilir, kasanın kendi yanında gelen egzoz fanı ise P14'lere çok yakın performansta.

Fanlarla alakalı link bu: Case Fan - Skroutz.gr
Ben de P300A öneriyorum, Arctic P14 ile çok güzel bir hava akışına sahip oluyor. Üst kısıma da P14 takılabilir, kasanın kendi yanında gelen egzoz fanı ise P14'lere çok yakın performansta.

Bakın bu sistemi kullanacağım:

- İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X
- Ekran kartı: MSI GeForce RTX 2060 Super 8GB Gaming X
- Anakart: Asus Tuf Gaming x570 Plus
- RAM: GSKILL Ripjaws 3600 MHz 16 GB / CL16
- PSU: Seasonic Core GC 650w Gold 80+
- SSD: Samsung 970 Evo 500 GB

Önermiş olduğunuz kasaya nasıl olur? Hava akışı karşılar mı? Yaşadığım ülke yaz sıcaklığıyla ünlü bir ülke.
@331494 Kesinlikle P14 almanızı öneririm.
Arctic P14 diyorsunuz tam olarak doğru mu anlıyorum?

Son düzenleme:
Bütçenize göre bunlar alınabilir biliyorum fiyat farkı fazla:

Bunları P300A için önerdim başka kasa için farklı alternatiflere bakabilir.

Bence P300A modeli attığım test videosunda görebileceğiniz gibi gibi problem çıkarmaz diye düşünüyorum.

Bence P300A modeli attığım test videosunda görebileceğiniz gibi gibi problem çıkarmaz diye düşünüyorum.
Bilgisayarı toplarken bütçemi çok aştım, örneğin 450 anakart yeterli olacakken x570 e döndüm ki kaliteli olsun uzun zaman kullanabileyim diye. Kasa olarak genel de önerilen hep CoolerMaster MB511 oldu ancak 100 euro vermek istemedim. Öneriniz için teşekkür ederim. Bunu inceleyeceğim.

Ayrıca fanları aldığımda bağlamak için ayrı kabloya gereksinim duyacakmıyım? PSU ya mı bağlayacağım yoksa anakarta mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı