Seste parazit oluyor

Arda20

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bundan birkaç ay önce bir bilgisayar aldım. B450M-HDV r4.0 RX 6700 XT ve Ryzen 5 5500'lü bir bilgisayar her işimi görüyor hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Ama bilgisayarın komple ses ile illgili bir sorunu var. Nasıl derseniz normal kullaklık bu bilgisayara taktığımda sesi daha az geliyor Realtek sürücüsü kuramıyorum. Her şeyi siliyorum Windows Update'i tekrar açıyorum oda her şeyi kuruyor. Realtek sürücülerini kurmuyor bu forumdaki son sürüm Realtek sürücülerini de kurdum bir işe yaramadı. Böyle 2 farklı yerden ses alınca arkada ses parazitleniyor cızırtı sesleri yükseliyor ya da arada ses de bozulma ve yırtılmalar oluyor ekstra bir yazılımda kurmadım bilgisayar aldım alalı böyle sürücü de kuramıyorum anakartın kendi sitesinden de kurmayı denedim olmadı. Müzikle de uğraşıyorum yeni elektro akustik gitar aldım ona ses kartı bakıyorum şimdi onu bilgisayara bağladığım zamanda böyle sorunlarla karşılaşmak istemiyorum. Bu sorunu nasıl çözeceğim bu arada sorunun bilgisayar kaynaklı olduğundan kesinlikle eminim.

Geri
Yukarı