Settings dosyası silindikten sonra geri geliyor

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
Bilgisayarıma bir makro programı kurmuştum ve sildim. Sildikten sonra masaüstüne settings adında bir dosya geldi ve dosyayı silip PC'yi yeniden başlattığımda dosya geri geliyor bu dosyayı nasıl sileceğim virüs olmadığına eminim birkaç program ile tarattım bir şey çıkmadı.

sdds.PNG

Ekran Alıntısıs.PNG

Ekran Alıntısıdsds.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı sorunun farklı türü bende de olmuştu. Eğer artık işinize yaramıyorsa içerisindeki bilgileri silip kaydedip ardından dosya adını değiştirin ve shift + del yaparak kalıcı olarak silin. Bende işe yaramıştı.

Hocam aynı sorunun farklı türü bende de olmuştu. Eğer artık işinize yaramıyorsa içerisindeki bilgileri silip kaydedip ardından dosya adını değiştirin ve Shift + del yaparak kalıcı olarak silin. Bende işe yaramıştı.

Öyle yapınca farklı bir dosya oluşturup kaydediyor ben resmi çekerken birlikte aç ile çektim.

Konuyu hortlatıyorum ama sorun kullandığınız rbxfpsunlocker adlı uygulamada, bu uygulama masaüstünüzde duruyorsa onun için bir klasör açın sonra uygulamayı oraya atın bundan sonra uygulamayı açtığınızda settings dosyası o klasörde oluşacaktır.

Konuyu hortlatıyorum ama sorun kullandığınız rbxfpsunlocker adlı uygulamada, bu uygulama masaüstünüzde duruyorsa onun için bir klasör açın sonra uygulamayı oraya atın bundan sonra uygulamayı açtığınızda settings dosyası o klasörde oluşacaktır.

Evet hocam daha sonrasında bende fark ettim fpsunlockeri silince düzelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı