Setupta Error Sending Data 12002 hatası

Celas

Centipat
Daha fazla  
NordVPN setupında 'Error Sending Data 12002' veya 'Error Sending Data 12175' hatasını alıyorum. Araştırmadığım, girmediğim yer kalmadı. Hiçbir yerde hata ile alakalı hiçbir şey bulamadım, daha önce çalışıyordu kaldırdım sonra tekrar kurmak istedim bu oldu.
Dipnot: Bilgisayarda hiçbir güvenlik duvarı aktif değil. Ghost Spectre modded ISO kullanıyorum.

1642290572369.png

Windows Update'lerini yapmaya çalışın. Önemli olan dosyalarda eksiklik varmış gibi gözüküyor.

Yabancı bir forumda buradaki adımları denemesini söylemiş. Update to enable TLS 1.1 and TLS 1.2 as default secure protocols in WinHTTP in Windows

Bir bakarsınız.

Nordvpn setupında 'error sending data 12002' veya 'error sending data 12175' hatasını alıyorum. Araştırmadığım, girmediğim yer kalmadı. Hiçbir yerde hata ile alakalı hiçbir şey bulamadım, daha önce çalışıyordu kaldırdım sonra tekrar kurmak istedim bu oldu.
Dipnot: Bilgisayarda hiçbir güvenlik duvarı aktif değil. Ghost Spectre modded ISO kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1271438

Hocam aynı hatayı ben de alıyordum çözümü basit Nord VPN yüklemek için farklı bir VPN kullanmanız lazım sanırım Nord VPN devlet tarafından engelleniyor dediğimi yaptığınız zaman kolayca yükleyebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı