Sevdiğim kız beni küçük düşürdü

Canını seni umursamayan ya da seni düşünmeyen biri için ve özellikle "biri" için sıkıyorsan, en büyük suç senin.

Bir şeye çok bağlanmanın zararları. Daha sizi sevdiği bile kesin değilken neden bu kadar bağlanıyorsunuz ki anlamıyorum. Tamam seversin ama daha arkadaş bile olmadan nasıl sevgili olmayı planlıyorsunuz? 4-5 ayda olacak iş mi bu? İlk önce o sevdiğin kişinin güvenini kazanacaksın neden "lakk" diye atlıyorsunuz? Şu an büyük ihtimalle "nasıl beni Red etti nasıl olabilir offff yeter" vb. deyip efkarlı şarkılar dinliyorsunuz. Eğer böyle yapıyorsanız hemen toparlanın. Yani ben çok takmam açıkcası fakat sizin bakış açınızdan bakılınca unutulması kolay bir şey değil. Yaşınızdan dolayı böyle duyguların patlama yapması gayet normal ama bu duyguları siz kontrol altında tutmanız gerekecek. Konuşabilecek hiçbir arkadaşınızın olmaması çok kötü bir durum. Yani gerçekten güvenebileceğiniz arkadaşınızın olmadığı anlamına geliyor. Gerçek arkadaşlar edinin. Kız veya erkek fark etmez. Kız olursa karşı cinsin nasıl düşündüğünü anlarsınız ve ona göre hareket edersiniz.

Ya git RC araba falan sür ne sevdiğin kızı ? XD Biz o yaşlarda RC otobüs sürerdik vay be...

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir boşver kendi kaybetti.

O yaşlarda aşk meşk işlerinden uzak ol dostum. Hele ki hassas bir kalbin varsa. (Anladığım kadarıyla hassas bir kalbin var).

Ya git RC araba falan sür ne sevdiğin kızı ? XD Biz o yaşlarda RC otobüs sürerdik vay be...

Yav yeenim biz o yaşlarda okula dinazorların yanından geçerek giderdik, tabi şimdiki nesil anlamaz bunları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…