Sevdiğim kız iki kişiyi seviyor

Konuyla alakasız dini yorumlarınızı kendinize saklayın. Sorulan soru burada bu değil.

Rahatsızlık duyuyorsan rahatsızlığını bu itemlerle belirtmemeliydiniz bence burası sadece sanal ortam. Gerçi bundan banane.

Kızla buluşcaktıkda iyi biri değilmiş engellememe sebebim aynı Instagram grubundayız yoksa silmiştim gitmişti eskiden fake olayı başıma gelmişti neyseki 1 gün sonra anladım fake olduğunu veda edip engelledim.

Biraz ara vereceğim hocam.

Unutmaya çalış mesela bir hobi edinebilirsin bu hobilerin pahalı olmasına gerek yok örnek olarak: Yeni bir dil öğrenebilirsin veya bu dil kodlama dili de olabilir hem ileride işine yarar hem de unutmana bir faydası dokunur.

YouTube da videolar görmüştüm. Sahte kız hesabı açıp amcalara yürüyorlardı. Ben de merak ettim yaptım. Ne tipler var göreceksiniz. Aşırı komikti. Abaza dolu.

Biz kızla buluşcaktık ama olmadı benim sınıfta kız erkek dışlandığım için oda olmuyor ben realden nereden yapabilirimki.

Ben de o zaman aramızdan birini seçmelisin dedim .
Hatayı burada yapmışsın 2 kişiden birini seçebiliyorsa yada 2 kişiden aynı anda hoşlanabiliyorsa yarında senin üzerine bir başkasını seçer veya bir başkasından hoşlanır.

Aldatıldım ve reddedildim usta daha kötüsü var mı?
3 kere aldatıldım, 4 kere ihanete uğradım. Her zaman daha kötüsü vardır, çünkü hala aynı kızı seviyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…