Sevdiğim kız iki kişiyi seviyor

Kızla buluşcaktıkda iyi biri değilmiş engellememe sebebim aynı Instagram grubundayız yoksa silmiştim gitmişti eskiden fake olayı başıma gelmişti neyseki 1 gün sonra anladım fake olduğunu veda edip engelledim.
Okurken üzüldüm gerçekten.
Kız yüksek ihtimalle sonradan o çocuğu tip olarak ya da başka bir sebeple yakın ve çekici buldu. Geçmiş olsun. Zaten bu yazıyı yazan bir adamın kalbinden şüphe etmek anlamsız. İnşallah hislerinizi doyasıya yaşayabileceğiniz, varlığıyla mutlu olacağınız birini bulursunuz. Bu zamanlarda uygun insanı seçmek oldukça zor. Belki ondan iyisini bulursunuz :).

Biraz ara vereceğim hocam.

Merhaba kaç ay sonra foruma geri döndüm. Belki hatırlayan çıkar neyse içimi dökmek istiyorum. Sevdiğim bir kız vardı 1 haftadır konuşuyorduk sonra ise kıza yavaştan açılmaya başladım her şey çok güzel gidiyordu müzik zevklerimiz aynıydı. Birlikte sarılıp sabahlara kadar bu şarkıyı dinlesek falan diyordu. Bayağı iltifat falan sonra bir gün kıza ben senden hoşlanıyom dedim. İlk başta utandı sonra ise aslında bende senden biraz hoşlanıyor olabilirim dedi. Her şey çok iyiydi sonra seni seviyorum dedim o da bende seni seviyorum dedi. Sonra biraz yazmadım ve o an bunu söylemeden edemiyeceğim ben sanırım bir kişiden daha hoşlanıyorum kafam çok karışık ne yapacağımı bilmiyorum dedi. Ben de o zaman aramızdan birini seçmelisin dedim en sonunda ise kararını verdi kararımı verdim ikinizi de seçmiyorum hazır hissetmiyorum her şey için özür diliyorum dedi ve büyük ihtimal o çocuğu seçti. Kendi içimi dökmek istedim uzun bir aradan sonra foruma geri döndüm. Özledim sizi ben burada olduğum zamanlar daha mutluydum.

Unutmaya çalış mesela bir hobi edinebilirsin bu hobilerin pahalı olmasına gerek yok örnek olarak: Yeni bir dil öğrenebilirsin veya bu dil kodlama dili de olabilir hem ileride işine yarar hem de unutmana bir faydası dokunur.

YouTube da videolar görmüştüm. Sahte kız hesabı açıp amcalara yürüyorlardı. Ben de merak ettim yaptım. Ne tipler var göreceksiniz. Aşırı komikti. Abaza dolu. 😀

Biz kızla buluşcaktık ama olmadı benim sınıfta kız erkek dışlandığım için oda olmuyor ben realden nereden yapabilirimki.

Merhaba kaç ay sonra foruma geri döndüm. Belki hatırlayan çıkar neyse içimi dökmek istiyorum. Sevdiğim bir kız vardı 1 haftadır konuşuyorduk sonra ise kıza yavaştan açılmaya başladım her şey çok güzel gidiyordu müzik zevklerimiz aynıydı. Birlikte sarılıp sabahlara kadar bu şarkıyı dinlesek falan diyordu. Bayağı iltifat falan sonra bir gün kıza ben senden hoşlanıyom dedim. İlk başta utandı sonra ise aslında bende senden biraz hoşlanıyor olabilirim dedi. Her şey çok iyiydi sonra seni seviyorum dedim o da bende seni seviyorum dedi. Sonra biraz yazmadım ve o an bunu söylemeden edemiyeceğim ben sanırım bir kişiden daha hoşlanıyorum kafam çok karışık ne yapacağımı bilmiyorum dedi. Ben de o zaman aramızdan birini seçmelisin dedim en sonunda ise kararını verdi kararımı verdim ikinizi de seçmiyorum hazır hissetmiyorum her şey için özür diliyorum dedi ve büyük ihtimal o çocuğu seçti. Kendi içimi dökmek istedim uzun bir aradan sonra foruma geri döndüm. Özledim sizi ben burada olduğum zamanlar daha mutluydum.
58d10ce861361f359c129be4.jpg

Aldatıldım ve reddedildim usta daha kötüsü var mı?
3 kere aldatıldım, 4 kere ihanete uğradım. Her zaman daha kötüsü vardır, çünkü hala aynı kızı seviyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı