Sevdiğim kız TikTok'çuları atıyor ve ne diyeceğimi bilmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onedio'dan IQ testi yaptırın. 10-20 arası ise engel atın. Tiktokçularda ortalama o kadar bence. Kızı düştüğü kişi buysa cidden psikolojik sorunları var herhalde. Bir de evimin direği falan diyormuş. Vazgeçtim IQ testi falan yaptırmayın internete yazık. Yol verin gitsin.
Onedio mu 😀

Hocam ben sizin yerinizde olsam engellerim. Engelleyemem diyorsanız sizde ona kız fotoğrafları, videoları falan atın birazda o kıskansın. Örneğin bir kız fotoğrafı atıp yaaa bu kız çok güzel değil mi deyin.

Arkadaşlar, sevdiğim kişi Discord sunucusundan her gün aynı erkeğin TikTok'unu atıyor. Bugün Snapchat'ten yazdı, o TikTok'çu arkadaşa evimin direği olacak belki diyor. Bu bana çok fazla koyuyor. Ne diyeceğimi de bilemiyorum, hala arkadaşız. Sadece seni takmaz dedim, bana kıskanma dedi. Sizce ne demeliyim? Görmezden mi gelmeliyim?
Yaş 15 bu arada.

Ne çok taktınız ya tamam bende kullanmıyorum ama Cellatın size ne zararı var yav kıskanmayın çocuk hepinizden yakışıklı diye.

Ne çok taktınız ya tamam bende kullanmıyom ama cellatın size ne zararı var yav kıskanmayın çocuk hepinizden yakışıklı diye.

Buradaki meseleyi anlamayan ilk kişi olabilirsin.
Ben kıza deliler gibi aşığım ama kız bunu görmüyor ve TikTok'taki kişilerle hayal kuruyor.
Bu kiskanmaksa kıskanıyorum.
Ne çok taktınız ya tamam bende kullanmıyorum ama cellatın size ne zararı var yav kıskanmayın çocuk hepinizden yakışıklı diye.

Cellatin yakışıklı olduğunu düşünmüyorum. Kendi attığı tiktokçu arkadaşı geçen mesajlarda attim. Bu halimle bile o tiktokcudan daha yakışıklıyım bu arada.

Ben kıza deliler gibi aşığım ama kız bunu görmüyor ve TikTok'taki kişilerle hayal kuruyor.

Haa kusura bakma o zaman başkasını bul illaki kafana göre biri daha çıkar o demek ki seni hayallerine 2. kişi olarak katıyor ön planda tiktokcular var.

Cellatin yakışıklı olduğunu düşünmüyorum. Kendi attığı tiktokçu arkadaşı geçen mesajlarda attim. Bu halimle bile o tiktokcudan daha yakışıklıyım bu arada.
Valla mı resim at bakalım🤩

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi mı? Resim at bakalım🤩

Hocam buraya kendimi atamam ama tiktokçu arkadaşı atayım.
Screenshot_2021-07-09-00-05-18-286_com.discord.jpg

Platonik saçmalıklar. Sadece mide bulandırıcı. Mesgul olacak kafanı dağıtacak, her ne bulabiliyorsan mevcut durumdan daha iyi güzeldir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı