Sevdiğim kıza açılamıyorum

@Bugalimugopro bakalım bence var bir buçuk sene cebinde durman karşılıksız hediye alman pek hayra alamet değil de seçeneği kalmadığı için kabul etmiş olabilir. Sevmekle alakası yok.

Özellikle lise donemindeysen yan cebimde dursun ilgi versin nasıl olsa aynı okulda değiliz tarzı düşünmüş olabilir.

Yok aga hediyeler karşılıksız değil ama o dediğini zaman gösterecek umarım haksız çıkarsın :) yanlış anlama lütfen beni.

@Bugalimugopro ben de haksız çıkmak isterim hocam beni de yanlış anlama da bu şekil sevgilin değilken hediye almak kendine güvenmediğini baya belli ediyor bence veya 1 seneye yakın arkadaşı oynaman falan gerçi olumlu tarafından bakalım bu şekilde oyunu oynarak kız çekiyorsan bile iyi oynarsan ilerleyen yıllarda çok daha iyi olursun bu işlerde.

@Bugalimugopro ben de haksız çıkmak isterim hocam beni de yanlış anlama da bu şekil sevgilin değilken hediye almak kendine güvenmediğini bayağı belli ediyor bence veya 1 seneye yakın arkadaşı oynaman falan gerçi olumlu tarafından bakalım bu şekilde oyunu oynarak kız çekiyorsan bile iyi oynarsan ilerleyen yıllarda çok daha iyi olursun bu işlerde.

Maalesef hocam öz güvenim gerçekten düşük ilerleyen zamanda başıma dert açacak ve sıkıntı şurada ben kıza açıldım ama hala kızdan utanıyorum kızla yüz yüze gelirsem büyük ihtimalle yine kıza sarılamam.

Bruce abinin de dediği gibi real hayattan açıl kıza. Ama kızın Friendzone'unda olabilirsin. Dikkatli ol.

Aga biraz geç cevap verdin açıldım kıza oda benden hoşlanıyormuş peki sizce neden kızlar erkeklerin açılmasını bekliyor o kadar konuşmusuz kız neden açılmıyor ki.

@Bugalimugopro çünkü kız doğasında bu var kızların en iyi ihtimalle fazla belli ediyor hoşlandığını. Buluştuğunda öpmeye falan çekinme iki taktik olabilir ya kıza direk söyle seni öpsem ne olur diye ya da yavaşça öpmeye doğru git kızı.

Bu şekilde özgüvensiz olursan elde etmişsin falan ama kısa sürede kızı kaybedersin.

@Bugalimugopro çünkü kız doğasında bu var kızların en iyi ihtimalle fazla belli ediyor hoşlandığını. Buluştuğunda öpmeye falan çekinme iki taktik olabilir ya kıza direk söyle seni öpsem ne olur diye ya da yavaşça öpmeye doğru git kızı.

Bu şekilde öz güvensiz olursan elde etmişsin falan ama kısa sürede kızı kaybedersin.

Yok aga kız okuldan ayrılıyor daha akıllandım daha öz güvensiz davranmam öpme belki ilk buluşmada olmaz ama sarılmayı kesin yaparım.

Mutluluklar. O konuyu ben de bilmiyorum, bir kıza sorarsan net bir cevap alabilirsin.

Evet kızlar duygularını belli ediyor ama bende bence yeterince belli ettim hatta kıza kolye aldım daha ne yapmam lazım.

Geri
Yukarı