Sevdiğim kıza açılamıyorum

Bugalimugopro

Centipat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
Rx6650xt
16gb ram
Meslek
Öğretmen
Sevdiğim kızla 1.5 senedir konuşuyorum. Neredeyse 7/24 desem yalan olmaz ama sadece Instagram'dan konusuyoruz. Yüz yüze gelince utaniyoruz. Bu yaz tatilinin sonlarina doğruda 5 "n"li gunaydin mesaji atmaya basladi. Neyse, buralari geceyim. Ben bu kiza kolye aldım. Kolyeyi verdikten sonraki gün kıza açılacaktım. Kolyeyi kıza verdim. Kız kolyeyi takamadı. Ben taktım. Ondan sonra dedi ki bomba bir haberim var. Ben de açılacak diye mutlu oldum. Sonra okuldan ayrıldığını söyledi. Oracıkta kalbim duracaktı neredeyse. Evde Instagram'dan konuşurken kızla bu konu hakkında konuşurken bana sınıfta kendini önemsiz hissettigini soyledi ve okulda kendisi kos kos tek basina otururken benim yanina gitmedigini söyledi. Kalbim çok kırıldı ama kız haklı. Şimdi kıza ne yapmalıyım? Beni arkadaş olarak görüp arkadaşlığımızın bitmesinden korkuyorum.

Uydu konumundasin hediye alman açıkça yanlış kolye alıp da açılsan red yerdin o anda yapmaman iyi olsa da arkadaşlığını çok umursama dışarda birebir davet et baktın ki kız da cidden iyi davranıyor ki ,bu konuda bence davranmaz ama denemekten de zarar gelmez, bi anda direk öp veya o kadar özgüvenli değilsen de opmek istiyorum tarzı konuş eğer dene de gör veya ben de istiyorum tarzı bir yanıt alırsan olay bitmiştir.

Aga kıza Instagram'dan açıldım ne oluyorsa olsun artık zaten başka okula gitmiş yapacak bir şeyim yok ya 10 sene sonra bunu hatirlayip uzuleceğim ya da 1 aya unutucam.

@Şifre20 muhtemelen ya red yedi ya açılmadi bakalım.

Yok aga Technopat'a girmiyordum kızda benden hoşlanıyormuş.

@şifre20 öyle de bu şekilde bilmiyorum ya, kıza zayıf imajı verirsin. Belki ortalama vasat güzellikte biriyse şansı olabilir o da belki.

Aga kız senden hoşlanınyorsa nereden açıldığının bir önemi yok.

Son etkinlik bugün 18:30 yazıyor. Mesai saatlarine göre giriyorsa anca yarın öğrencez gibi.

Aga kusura bakma bakmayı unutmuşum buraya.

@Bugalimugopro bakalım bence var bir buçuk sene cebinde durman karşılıksız hediye alman pek hayra alamet değil de seçeneği kalmadığı için kabul etmiş olabilir. Sevmekle alakası yok.

Özellikle lise donemindeysen yan cebimde dursun ilgi versin nasıl olsa aynı okulda değiliz tarzı düşünmüş olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı