Sevdiğim kıza açıldım fakat ret yedim

Bir de sevgili olayına gelirsek, oğlum (ya da kızım)
Milletin kalbini parçalaya parçalaya gitmeyin, yalanlarla donatmayın (ki eninde sonunda çıkıyor ortaya), doğru düzgün küfretmeden reddedin.
Çocuğu sevmiyorsan günahı ne?
Prim kasarak mı damage atcan Detux'a yaptığın gibi,
Binbir yerden günahsız vatandaşı engelleyerek mi atacan Linux kedi gibi,
Ağzını açıp, “seni dost olarak görüyorum” demeyip, kendini soğutup dert ettirip seni seveni mi tokatlıcan ırmak gibi?

bugünlük bu kadar prim yeter konuyu Allah'a havale ediyorum (!)

Neyse ilk önce kızı tamamen seviyor musun gerçekten, onunla baş başa uzun süre geçirebilir misin; onu sadece sevgili olarak mı, yoksa hem sevgili hem dost olarak mı seviyorsun onu sorgula.
Sırf ergen sevgisi mi yoksa sende bizim gibi aşık olanlardan mısın?
Soruların cevabı hep olumluysa, kız senden soğuma belirtisi göstermiyorsa, hep onu düşünüyorsan, maalesef kısa süren var :(
Belki lisede aynı sınıfa düşersin, :) mücadele edip işi başarırsın :D, mutlu mesut yaşarsın 😃.
Aynı sınıfa düşerse mücadelede bol şans.
aynı sınıfa düşersen sakın acele etme, önce 1 yıl bekle (lütfen bekle, acele etme benim gibi :( )
Ve kıza kendini sevdirme gibi konuları Technopat gibi herkese açık forumlarda bulamazsın. Onedio'dada. Çünkü adamların yazdığı her kıza uymuyor. Gene de gerçek hayatta bir kıza sorsan daha iyi. YouTube'u deneme bile. Ekşi'ye hiç girme bile. Onun önerisi yüzünden bu durumdayım.
Şunu kabul et:
Eğer hasar yersem, kız duygularımla oynarsa, 1 yıl dolmadan başka erkekle kol kola girerse, benimle pış pış geçmeye başlarsa, bir hatamdan dolayı beni rezil duruma sokarsa kendime mal demeyeceğim.

Ha bu arada “o kız öyle şey yapmaz” dersen:
Önce şu konuya, sonrasındaysa:
Şu konuya davetlisiniz :)
(Bir zamanlar bende senin gibiydim, o da, şu da.)
@Linux Kedi emin ol kız bnim değerimi bilemedi okulda beni onun kadar seven varmıydı acaba :( Herkes çirkin falan diyordu.

Bir de sevgili olayına gelirsek, oğlum (ya da kızım)
Milletin kalbini parçalaya parçalaya gitmeyin, yalanlarla donatmayın (ki eninde sonunda çıkıyor ortaya), doğru düzgün küfretmeden reddedin.
Çocuğu sevmiyorsan günahı ne?
Prim kasarak mı damage atcan Detux'a yaptığın gibi,
Binbir yerden günahsız vatandaşı engelleyerek mi atacan Linux kedi gibi,
Ağzını açıp, “seni dost olarak görüyorum” demeyip, kendini soğutup dert ettirip seni seveni mi tokatlıcan ırmak gibi?

bugünlük bu kadar prim yeter konuyu Allah'a havale ediyorum (!)

Neyse ilk önce kızı tamamen seviyor musun gerçekten, onunla baş başa uzun süre geçirebilir misin; onu sadece sevgili olarak mı, yoksa hem sevgili hem dost olarak mı seviyorsun onu sorgula.
Sırf ergen sevgisi mi yoksa sende bizim gibi aşık olanlardan mısın?
Soruların cevabı hep olumluysa, kız senden soğuma belirtisi göstermiyorsa, hep onu düşünüyorsan, maalesef kısa süren var :(
Belki lisede aynı sınıfa düşersin, :) mücadele edip işi başarırsın :D, mutlu mesut yaşarsın 😃.
Aynı sınıfa düşerse mücadelede bol şans.
aynı sınıfa düşersen sakın acele etme, önce 1 yıl bekle (lütfen bekle, acele etme benim gibi :( )
Ve kıza kendini sevdirme gibi konuları Technopat gibi herkese açık forumlarda bulamazsın. Onedio'dada. Çünkü adamların yazdığı her kıza uymuyor. Gene de gerçek hayatta bir kıza sorsan daha iyi. YouTube'u deneme bile. Ekşi'ye hiç girme bile. Onun önerisi yüzünden bu durumdayım.
Şunu kabul et:
Eğer hasar yersem, kız duygularımla oynarsa, 1 yıl dolmadan başka erkekle kol kola girerse, benimle pış pış geçmeye başlarsa, bir hatamdan dolayı beni rezil duruma sokarsa kendime mal demeyeceğim.

Ha bu arada “o kız öyle şey yapmaz” dersen:
Önce şu konuya, sonrasındaysa:
Şu konuya davetlisiniz :)
(Bir zamanlar bende senin gibiydim, o da, şu da.)

Kanka kızı 4 yıldır seviyorum her gün artıyor 5 yıl olacak.

Lütfen biraz delikanlımı olsak diyorum. Hani Türk kültüründe delikanlılık, batı kültüründe centilmenlik var ya hani. Ne güzel dünya sırf sevgilim olsun s*x yapayım diye ona buna takılalım, bir kız yetmez 4 kızla takılalım Allah korusun biri bırakır falan, havalı olduğumuzu sanıp her yerimizden zincir sarkıtalım enayilerde buna kansın. Orada enayinin biri hayatı boyunca kız arkadaşının yanında küfür etmeyip kpop a hakaret etti diye kız arkadaşı tarafından rehber hocalara şikayet edilsin, bizde 4 kıza birden s*x teklif edelim onlar orada kalsın biz 4 kızla takılalım. Kabul etmeyen kızı takip edelim, tehdit edelim. Milleti kıskandırmaya hayat yaşayalım (!).
Bunu yalnızca @Linux Kedi anlar.

Ne güzel, kız kabul etmedi diye yakın arkadaşıyla s*x yapıp onu rahatsız edelim. (!)

Kanka cinsel ilişki demiyorum önünde böyle sarılma öpüşme gibi diyorum kıskandırma yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı