Sevdiğim kıza açıldım ama reddetti

2 yıldır çekiyorum zaten hocam. Yok kız kalbimi söküp attı beni hiçe saydı. Öyle bir gülümsüyorduki bende saf gibi acaba benden mi hoşlanıyor sandım gaza geldim gaza geldim olacak Ömer dedim o kız senin dedim ama tabii ki istediğim gibi gitmedi hatta daha kötü oldu.
Kendine öyle deme. Sonuçta kalbine söz geçmiyor değil mi? Dediğim gibi başka kızlarla konuşmak kesin çözüm. Tabi bende fazla etkili olmadı. Ben başka kızlardan ayrıldıktan sonra yine onu düşünmeye başlıyorum. Onsuz olmuyor.

@Emre Aydın 1452 hocam cezalıydım yazamadım ama kızı o kadar seviyorum ki bana derste bir gülüyor o kadar mutlu oluyorum ki bana dünyada ne verseniz o mutluluğu alamam ama işte napalim biz kiloluyuz.
@468113 @Gapirkont @chaoo @TheZeus
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @Elementor @DenizKaya2809
O kız başka bir erkekden hoşlanıyormuş onu öğrendim ama o çocuk inanın o çocuk ona bakmıyor bile onu itiyor kakıyor sevmiyor görmüyor ben ona aç kalıp tüm paramla gizli gizli notlarla yemek aldım o ise o çocuk sandı ya da başkası sanmaya devam etti beni düşünmedi bile o kadar ağladımki gözümden yaş değil kan gelmeye başladı size o kadar söylüyorum hocam.
Şimdi ise başka erkeklerle eğleniyor oynuyorur mutlu oluyor bende izliyorum o mutlu bende mutlu oluyorum.

Bende benzer bir şey yaşamıştım her tenefüs sınıfına gidiyordum konuşuyorduk ediyorduk oda beni önemsiyordu ama bir gün gördüm ki başka biriyle konuşuyor sonrada sevgili olmuşlar ondan sonra artık sınıfına gitmedim nasıl unuturum diye düşündüm benim de hatalarım vardı ama şimdi aklıma bile gelmiyor ders oldu diyorum.

Sende onu aşağıla, sonra özür dileyip o teklif etmezse yüzüme tükür.
Ne? Böyle birşey yapma lütfen. Onu aşağılamak durumun daha kötüye gitmesine neden olucaktır. Ayrıca iyi ki kabul etmemişim dedirtme. Aksine iyi şeyler yap ki keşke kabul etseydim dedirt.

@Emre Aydın 1452 hocam cezalıydım yazamadım ama kızı o kadar seviyorum ki bana derste bir gülüyor o kadar mutlu oluyorum ki bana dünyada ne verseniz o mutluluğu alamam ama işte napalim biz kiloluyuz.
@468113 @Gapirkont @chaoo @TheZeus
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @Elementor @DenizKaya2809
O kız başka bir erkekden hoşlanıyormuş onu öğrendim ama o çocuk inanın o çocuk ona bakmıyor bile onu itiyor kakıyor sevmiyor görmüyor ben ona aç kalıp tüm paramla gizli gizli notlarla yemek aldım o ise o çocuk sandı ya da başkası sanmaya devam etti beni düşünmedi bile o kadar ağladımki gözümden yaş değil kan gelmeye başladı size o kadar söylüyorum hocam.
Şimdi ise başka erkeklerle eğleniyor oynuyorur mutlu oluyor bende izliyorum o mutlu bende mutlu oluyorum.

Öyle hocam, dediğim gibi kızlar o tiplerden hoşlanıyor genel olarak. Bunu deneyimledikten sonra sen de o tiplerden olmaya başlayacaksın. Merak etme biz de yaşadık benzerlerini, ne kadar üzülsen de, ne kadar geçmeyekcemiş, unutamayacakmışsın gibi gelse de en fazla birkaç aya kalmaz unutursun. Hayat o kızdan ibaret değil, kendini açmaya çalış, başka kızlarla yakınlık kurmaya çalış. Bu şekilde yapabilirsen kolaylıkla unutursun.

Geri
Yukarı