Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

Abi ben çok duygusal en ufak şeye kırılgan yapılı biriyim bide redderse ben mahfolurum.
Bekleme kanka en yakın zamanda açıl beklersen yanında tipsiz biriyle takıldığını görürsün o zaman üzülürsün işte.
Aga bendede çok tip yok zaten yakışıklı kişilerle takılıyo ondan ümidim yok ama açılcam.

Abi ben çok duygusal en ufak şeye kırılgan yapılı biriyim bide redderse ben mahfolurum.
Ben de senin gibi çok duygusalım. Her şeye üzülür kırılırım. Her şeyi kafama takarım. Bir yerden sonra umursamazlaşmaya başlıyorsun. Kafana takmamayı böyle böyle öğreneceksin. Dünyanın sonu değil ya.

Haklısın abi açılcam ona ama zor olucak.

Reddedildikten sonra ne yapabilir ki zaten? Yapması gerekini yapmış yoluna devam etmiş. Ayrıca tiksinmek farklı ben de beni reddeden kişiyi görsem yüzüne bakmam ama tiksintiden değil. Bakmak için bir sebebim yok. Yani bu yanlış değil benim gözümde. Bence yanlış olan peşinden koşmaya devam etmek.

Bizim konuştuğumuz kız değil kıza teklif verilir kabul eder etmez mesele o değil ben kardeşimize hayatta nelere dikkat etmesi gerektiğini ve geleceğine iyi temeller atmasını istedim.

Bizim konuştuğumuz kız değil kıza teklif verilir kabul eder etmez mesele o değil ben kardeşimize hayatta nelere dikkat etmesi gerektiğini ve geleceğine iyi temeller atmasını istedim.
Sağol canım abim iyiki varsın.

Kızın alevlenmesini bekle. Ergenliğin pik yaptığı noktada teklif et. Şuan teklif etsen de bir şey olmaz gibi. Az biraz bekle. Hala çocuksunuz. Bu işler biraz da hormonlara bağlıdır.

Hormonlar tavan yaptığı zaman az biraz çekiciliğin varsa kız dayanamaz zaten

Hormon derken nasıl yani abi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…