Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

Riskli bir ameliyata girecekmiş bir de kalp yani bence açılmamalı. Neden derseniz belli ki kız değer veriyor ona seviyor olabilir ama sevmiyorsa bile değer veriyor riskli bir ameliyat öncesi açılırsa ve kızın bundan haberi varsa ve sevmiyorsa hayır demeye korkabilir, derse zaten daha kötü.
Açılsam bile ben kaybedicem.
Riskli bir ameliyata girecekmiş bir de kalp yani bence açılmamalı. Neden derseniz belli ki kız değer veriyor ona seviyor olabilir ama sevmiyorsa bile değer veriyor riskli bir ameliyat öncesi açılırsa ve kızın bundan haberi varsa ve sevmiyorsa hayır demeye korkabilir, derse zaten daha kötü.
Kardeş derken o kaç yaşında, sen kaç yaşındasın?
Hocam bence tam ameliyata girecekken söyleyin.Diyin ki: Bu ameliyattan sağ çıkamama ihtimalim var ölmeden önce sana söylemek istediğim bir şey var.Sonra da açılın sana karşı hislerim var diye fakat biraz da kendini acındır.Sonra da arkanı dön ve git.İstersen arkadan bir üzücü fon müzik açabilirsin.Şaka şaka müzik açma ama kesin açıl belki de Allah korusun ameliyattan sağ çıkamazsın.
Öyle desem bile ne biliyim hocam olmaz ya hakkınızı helal edin sizde.
Kızı neden zor durumda bıraksın ki bunu yaparak. Eğer kız sevmiyorsa oldukça zor bir ikilemde kalacak. Ya açılan arkadaşı riskli ameliyatı öncesi üzecek ya da istemediği bir şey yapmak zorunda kalacak bence hiç gerek yok.
En İyi karar açılmamak.
Hmm o zaman en iyisi sadece ben sana aşığım demek.
:(.

Öyle desem bile ne biliyim hocam olmaz ya hakkınızı helal edin sizde.

En İyi karar açılmamak.

:(.
Ciddi bir ameliyata girecek ise 2 seçeneğiniz var. Birincisi direk açılmak ve ikincisi ameliyattan sonra iyileşince açılmak. Reddedilmekten korkmayın. Hiç bir şey sizin önünüze altın tepsi ile sunulmaz. Özgüveninizi toplayıp denemekten başka çareniz yok, denemekten zarar gelmez. Hayatta her istediğinizin olması gibi bir durum söz konusu değil. Şöyle düşünün, belki açılırsanız size evet diyecek, ama açılmazsanız, korkarsanız evet diyecekken bu sefer sormadığınız için hiç bir şey olmaz. Eğer açılmazsanız zaten hiç bir şey olmayacak. Cesaretinizi toplayıp risk almak zorundasınız, risk almazsanız olacak o küçük ihtimal bile kaybolur. Korkmayı bırakıp kesinlikle ama kesinlikle açılmalısınız. Eğer reddedilirseniz de yapacak bir şey yok, dediğim gibi hayatta her istediğiniz olmaz. Eğer açılır ve reddedilirseniz "En azından denedim" diyeceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı