Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

Aga açılırsam onu kaybedicem çok korkuyorum yani.
Beklememek gerek tabikide yani korkuyorum korkumu yenemiyorum.
Sana çok üzüldüm kardeşim nasıl açılıcağım çok korkuyorum açılsam mı açılmasam mı.

Son düzenleme:
Dostum fazla korkakça bir düşünce olmuş. Arkadaş da düşünsün arkadaşı olduğunu söylerse mi daha çok üzülür yoksa onla çıkma ihtimali varken başkasıyla çıkarsa mı? LGS döneminde kız arkadaşlarla uğraşman senin hatan olmuş. Sınava 3 ay kala konuşup ara verdik ilişkimize, ders çalıştım. Hatalarından ders çıkarmaya bak pişman olmaya değil.
Dostum 22 Şubattan bu yana çok vakit geçmemiş mi? Halen düşünüyorsun, bu senin kararını vereceğin bir olay. Açılıp üzülenler de olmuş ben sevinenlerdendim umarım seni mutlu edecek ya da içini rahatlatacak bir sonuca ulaşırsın.

Yok hocam LGS de benim puanım 390 o da 370 gibi bi puan yapmıştı. Ben LGS ye çalıştığım günler zaten çok konuşmadım o son 3.gün meseleside son 3 gün kalmış artık daha çalışmaya gerek yok diye. Sonuçta 1 senedir bu 4 5 aydır bu sınava çalışıyorum

Aynısını bende yaşıyorum hocam 9 yıldır bayağı iyi arkadaşız açılsam mı açılmasam mı 4 aydır düşünüyorum kaybetme riski olmasa hemen söylerim.

Aynısını bende yaşıyorum hocam 9 yıldır bayağı iyi arkadaşız açılsam mı açılmasam mı 4 aydır düşünüyorum kaybetme riski olmasa hemen söylerim.
9 yıl benim ilköğretim hayatım Düşünün hocam zaten eninde sonunda varacağınız kapıyı bariz.
Hoşlantı işi şans işi. Ben de 6 aylık yakın arkadaşım diyebileceğim birisine açılmıştım, 6 aylık bir ilişkimiz oldu ve gayet eğlenceliydi. Asla bir pişmanlık yaşamıyorum. Açılmasam çok pişman olurmuşum.
Size doğru yolu bulmada başarılar ama dediğim gibi eninde sonunda geleceğiniz nokta aynı.

Ulan, forumdaki kimse açılamıyormu bana mı öyle geliyor?

Son durum ne bilmiyorum. Söyleyeceklerim 5 sene önce 2 ay boyunca bir kızı uzaktan sevdim ne zaman açılsam ne yapsam diye asla düşünmedim sadece bir zamanı bekledim o zaman geldiğinde ise ne kadar birikmiş duygum varsa ona aktardım inan ki böyle bir rahatlık yok için huzur doldu. O andan sonra karşındaki insana buna inandırdıktan sonra zaten ilişki olacaksa her şey yolunda gidiyor. İlk söylediğimde buna sıcak bakmadı fakat daha sonra bunda ciddi olduğumu anladı ve 5 senedir beraberiz. Sana tavsiyem kendine de aşkına da eziyet etme otur adam akıllı konuş ne kadar duygun varsa ona aktar hayallerinden bahset içindeki her şeyi ona söyle zaten olmayacaksa bunu hissediyorsun ondan sonra hala aşkının acısını çekmeye mi devam edersin , yoksa seni hak eden asıl aşkının sahibini aramaya mı başlarsın sana kalmış.

Şöyle bi durum var ben ona tekrardan wpden açılırsam gene red yerim diye korkuyorum napıcağımı bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…