Sevdiğim kızı nasıl aşık ederim?

Evinden aldırırmış. 😂 😂 😂 😂 😂 Sanalda sallamakla olmuyor bu işler.
Aldırır bu arada. cama taş atar. Daha sonra kızın abisi bakar seni döver. Döverken kız hemen dövme diye gelir sende abisinin bacağına tekmeyi koy uyuşur ve koşamaz. Kızla sen kaçarsın. #ÖyleBirDünyaYokAma

Çok güzel bir kız var. Kendisiyle daha önce sevgili olmuştuk. 1-2 yıl önce. Kendisi benden ayrıldı ve beni sevemediğini söyledi. Bende ona yaklaşmak için arkadaşımmış gibi davranıyorum. Bu beni mahvediyor. Kaç ay oldu onu sevmeyi hiç bırakmadım. Aklıma geliyor ağlıyorum. O beni sevmiyor ve ben onu nasıl aşık edeceğimi bilmiyorum. Yakışıklı olduğumu da düşünmüyorum. Ama çok seviyorum onu. Nasıl onu aşık edebilirim?
Hocam bence vazgeçin bunlar bir anda olacak şeyler değil aklınızdan çıkarmaya çalışın başka bir ilgi alanı bulun daha önceden ayrılmışsa demekki sizden ümidi kesmiş yapacak birşey yok akışına bırakın o olmaz başkası olur. Ben hayatım boyunca daha kimseye aşık olmadım hoşlantım bile olmadı şuan tek sevdiğim biri var o da kedim hayatta en çok sevdiğim kişi bir tane hayvan alabilirsiniz ilginizi dağıttır ve unutursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı