Sevdiğim kızı nasıl unutabilirim?

yigitgngr

Centipat
Daha fazla  
Bir kız vardı, ilk aşkım. Her ilklerimini onunla yaşadım. 1 buçuk yıl ilişkimiz oldu. Lisede her gün beraberdik. Ayrılalı 3 ay olacak. Sevgim hala aynı ve her gün görmeye devam ediyorum. Sanki bir daha aşık olamayacak gibi hissediyorum. Çok özlüyorum. Çok seviyorum. Benim hatalarım olduğunu düşündüğü için ayrıldı. Instagram hesabında çok kız var dedi ve onun için hesabımı kapattım, başka bahane buldu ayrıldı ama umut da veriyor. Ailem yok diyebilirim, kimseden ilgi görmediğim sevgi görmediğim için başımı bir kez okşayana bile çok bağlanıyorum çok seviyorum onu. Tek lafına yapmadığım şey kalmadı. Grip oldu kışın 1 buçuk metre karda yollar kapalıyken 6 km gidiş 6 km dönüş 12 km ilaç ve bitki çayı götürdüm yürüyerek. Kızı tehdit ettiler çok alakasız olaylarla okları kendi üstüme çektim o üzülmesin diye ve daha çok çok daha fazla fedakarlıklarım oldu.

Çok seviyorum onu ne yapabilirim? Babamla ya da annemle hayatımda bir kez bile dertleşmedim, küfürden başka sözlerini duymadım bana karşı. Arkadaşlarım da yalan boş insanlar. Kimsem yok yani o yüzden size soruyorum. Yaşı büyük abilerimden tavsiye bekliyorum. Nasıl unutucam ben? 17 yaşındayım.

Kızlara böyle davranmamak gerekiyor çok iyi davranan iyi çocukların çoğu boşta ama elin kekosu yüzlerce sevgili yapıyor. Unut gitsin dediği gibi gibi kullanmış bence kulağına küpe de olsun kim olursa olsun bu kadar iyi davranma çünkü sevmiyorlar.

Diyelim ki hesabını mi kapat dedi kapama en fazla ayrılır gider kölesi misin sen bu kızın ya da 6 km yol yapmak nedir kar varken kendisi alsın deger vermeyin gereksiz kimseye uzulursunuz.

21 yaşında ise cidden, dikle kafaya aslan sütünü unutursun. (!)
Unutamazsın.

21 yaşında ise cidden, dikle kafaya aslan sütünü unutursun. (!)
Unutamazsın.
Anlayamadım.

Kızlara böyle davranmamak gerekiyor çok iyi davranan iyi çocukların çoğu boşta ama elin kekosu yüzlerce sevgili yapıyor. Unut gitsin dediği gibi gibi kullanmış bence kulağına küpe de olsun kim olursa olsun bu kadar iyi davranma çünkü sevmiyorlar.

Diyelim ki hesabını mi kapat dedi kapama en fazla ayrılır gider kölesi misin sen bu kızın ya da 6 km yol yapmak nedir kar varken kendisi alsın deger vermeyin gereksiz kimseye uzulursunuz.
Kanka ben diyorum ya sokak köpeği gibiyim cidden hayatımda hiç ilgi sevgi görmedim ufacık görünce hemen bağlanıyorum.

@yigitgngr bir şeyleri değiştirmen lazım birine çok bağlanırsan genelde kolay elden cikariliyorsun yapacak bir şey kızin muhtemelen umrunda bile degildir bitmiş ilişkisi ya yeni ilişkiye atılmıştır ya da yalnızlığı keyfini sürüyordur.

Antalya adrasanda plajda otururken hemen önümde o da oturuyordu kardeşi vardı küçük gelip bize çikolata falan vermişti normalde deniz görünce hiç durmam denizden dışarı çıkmam ama bu sefer hiç girmedim denize kız beni çok etkiledi 5 gündür fena halde depresyondayım dert falan kızın yaşadığı yeri doğduğu yeri biliyorum ama onu bulamadım beni bayağı derinden etkiledi rüyalarıma falan giriyor nasıl olacak bu iş.

Antalya adrasanda plajda otururken hemen önümde o da oturuyordu kardeşi vardı küçük gelip bize çikolata falan vermişti normalde deniz görünce hiç durmam denizden dışarı çıkmam ama bu sefer hiç girmedim denize kız beni çok etkiledi 5 gündür fena halde depresyondayım dert falan kızın yaşadığı yeri doğduğu yeri biliyorum ama onu bulamadım beni bayağı derinden etkiledi rüyalarıma falan giriyor nasıl olacak bu iş.
Konuşmadın mı kızla ?

Yeni konular

Geri
Yukarı