Sevdiğim kızla konuştuktan sonra ne der?

Bumin7

Decapat
Arkadaşlar lise 1 ve 2'de çok yakın olduğum arkadaşımla 3. ve 4. sınıfta hiç konuşmadık neredeyse. Sınıflar ayrıldı vs. ve ben çekingen biriydim tanısam bile onu. Ve ben 4. sınıfta ona açıldım, 4 içerisinde sürekli bu anı hayalledim aslında. Ama o üzülerek reddetti beni, arkadaş olduğumuzu söyledi ve şu an o mezun ben yerleştim. Hedefim ben 2. sınıfı bitirdikten sonra yani 1.5 yıl sonra ona Instagram'dan onu sahil kenarına falan konuşmak için davet etmeyi düşünüyorum, ciddi konuşma yapmak istiyorum. Bir şansımın olduğunu düşünüyorum, sizlere sorum sizce fazla mı beklemiş olacağım? Ve sizce kabul eder mi kibar bir daveti? Size şöyle diyeyim o da ben de arkadaş olarak birbirimiz severiz, kanka boyutundaydı. Fikirleriniz nelerdir? Korkuyorum kabul etmez diye ya da bu uzun süreçte bir yere taşınır veya gönlünü birine kaptırır diye...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun bir süre olmuş. Başkasını sevme ihtimalı olabilir. Önce bu ihtimali araştırın. Eğer kalbinde biri yoksa kibar bir konuşmayla halledebilirsiniz.

Üniversite birinci sınıfı genelde liseden hallice konular ve birkaç bölüm dersinden ibaret oluyor. Beklemeye gerek olduğunu düşünmüyorum eğer sebebi dersler ise. Çünkü ileride daha yoğun olacaksın. Bu işler beklemeye gelmiyor, hele bir ilişkiyi direkt olarak uzak ilişki olarak başlatmak sorun olabilir. İnsanlar birbirine alıştıkça uzak mesafe ilişkisi daha kolaylaşıyor, daha özlüyorsun ama daha kolay oluyor. Bunları bir düşün. Onun sınavını etkileme. Sonuç belli olduktan sonra hareket edebilirsin.

Geri
Yukarı