Sevdiğim kızla konuşurken konuyu hep ben açıyorum

Dostum baştan sona okudum, konuyla ne kadar alakalı bilmiyorum ama diğer arkadaşlara da sesleniyorum, sırf yalnız olduğunuz için sevgiliniz olsun diye kesinlikle zorlamayın. Olacağı varsa kendiliğinden olur, zorlarsanız kötü sonuçlanır ( bizzat deneyimledim ). Yapmıyorsunuzdur ama benim gibi aptallık yapan varsa diyorum kesinlikle ama kesinlikle aileniz hariç kimseyi sizi sevdiğinden daha fazla sevmeyin, bağlanmayın. Şefkat, sevgi eksikliğinizi gidermek için sevgili olmaya çalışmayın. Ben mesela yalnız kaldığımda içimde bir eksiklik hissetmiştim ve birisine ihtiyacım olduğunu düşünmüştüm. Belki eksiklik sevgidir ve bunu giderebilirim diye düşündüm. Birisiyle karşılaştım, o kişiyle 5 ay aynı sırada yan yana oturduk ve o süre boyunca beraberdik. Ben hayatımda ilk defa birisini bu kadar çok sevmiştim ve bağlanmıştım. Sürekli bir şeyler yapardık, 14 şubat'ta ona gül almıştım, o bana isimim yazan bir kalıp yapmıştı kendi elleriyle, çıktığımız her ay hediye alırdım, elma şekeri yerdik parkta, beraber şarkı dinlerdik, metrodan eve giderdi ben bırakırdım onu. Arkadaşlarım beni çok kıskanırdı. Evet iyi bir kızdı ama tek sorun sevmeyi bilmemesiydi. Bana sürekli sevdiğini ama belli edemediğini söyledi. 5 ay beraber olduk bana hiç 1 kere bile sesli olarak "aşkım","canım" gibi şeyler veya koluma takılmalar, sarılmalar, öpmeler falan hiç görmedim. Beni öp derdim öylece donup kalırdı, ben öperdim. Bana "ben diğer kızlar gibi değilim" gibi şeyler söylerdi. Sadece bana yazılı olarak seni seviyorum, aşkım, canım falan yazardı. Çok uzun değil sadece 5 ay içinde böyle olması çok tüketmişti beni. Hele ki bir de gururu var, hiçbir zaman o gururuna yenik düşüp yazmazdı. Ben küs kalmayı ne arkadaşlarım arasında ne de onla sevmezdim. Hep ben yazardım... Bir zaman sonra dedim ki Emirhan sen ne yapıyorsun? Ayrıldım, unutmak için her yerden sildim. Onun da zoruna gitmiş olmalı ki engellemiş beni. O kadar bağlanmıştım ki hala unutamamıştım onu, bunlar olduktan sonra ikisi 9 birisi 6 yıllık arkadaşım olan 3 şahıs ile ömrümün sonuna kadar küs kalmak üzere kavga ettim. Çok uzun süre yalnız kaldım, hep tek başımaydım ve kendi kendime yetebildim. Bana sürekli tek başına sıkılmıyor musun diye sordular. Ben hayır dedim ve spora başladım. Şu an spora gidiyorum 1 aydır ve mutluyum. İyi ki de ayrılmışım iyi ki de gereksiz insanları hayatımdan çıkartmışım. Hayat buymuş, rahat nefes aldım, gereksizler ve sömürenler artık yok. Ha bir de ben müzik dinlemeyi çok severim, o da kendi kendime yetebilmeme yardımcı oldu. Bu kadar uzun yazmayı planlamıyordum ama uzun yazdım, okuduğunuz için teşekkür ederim.

Abi benim tam olarak merakımın tam anlamını yaptığın için öncelikle sana çok teşekkür ederim ya biliyorum bunun sonu iyi de kötü de bitebilir ha diyelim sevgili olduk senin ki gibi bir ayrılığım olsa bile denemek istiyorum çünkü o acıyı anlıyım ki bir daha başıma gelmesin sonuçta bir şey bir kişi anlattığında anlayamazsın onu yaşaman gerek bu arada bu yazıya zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim.

@Weqezy dostum sana bir şey söylemeliyim, evet denemelisin. Eğer denemezsen sürekli için içini kemirecek, eğer kötü sonuçlanırsa sende benim gibi dersini alıp oturacaksın ve akıllanıp bir daha böyle bir hata yapamayacaksın, eğer iyi sonuçlanırsa ne mutlu sana, umarım iyi sonuçlanır :).

Abi benim tam olarak merakımın tam anlamını yaptığın için öncelikle sana çok teşekkür ederim ya biliyorum bunun sonu iyi de kötü de bitebilir ha diyelim sevgili olduk senin ki gibi bir ayrılığım olsa bile denemek istiyorum çünkü o acıyı anlıyım ki bir daha başıma gelmesin sonuçta bir şey bir kişi anlattığında anlayamazsın onu yaşaman gerek bu arada bu yazıya zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim.
Başına bir daha elbet gelir reddedilirsin ayrılırsın sevdiklerini kaybedersin. Ama önemli olan kendini parçalamadan hayata düzgünce devam edebilmek, dik durabilrmek. Bir atasözümüz var bilir misin bilmem: İnsanın başına ne geliyorsa ya merakten ya .... . Neyse. Denemekten zarar gelmez ama bu zaten olacak bir şey erkenden olsun diye zorlarsan sonucu kötü olabilir onu demek istedim.

Gerçt.

@Weqezy dostum sana bir şey söylemeliyim, evet denemelisin. Eğer denemezsen sürekli için içini kemirecek, eğer kötü sonuçlanırsa sende benim gibi dersini alıp oturacaksın ve akıllanıp bir daha böyle bir hata yapamayacaksın, eğer iyi sonuçlanırsa ne mutlu sana, umarım iyi sonuçlanır :).

Gerçekten içim içimi kemiriyor daha önce Red yedim ama bunu da tatmak istiyorum gerçekten.

Arkadaşlar selam hoşlandığım bir kız aramızda biraz kilometreler var ama konuşurken hep konuyu ben açıyorum o ben yazmadan bir şey yazmıyor çok arada kalıyor sizce ne yapmalıyım salmalıyım yoksa konuları ben açarak devam mı etmeliyim yardımınıza çok ihtiyacım var çok sağ olun şimdiden.

Ayrıl.
@The Anorak daha iyi bir onerin varsa sen soyle.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı