Sevdigim kizlarin bakmamasi

Randoming321

Decapat
Daha fazla  
İçime cidden dert oldu saçlarım dökülüyor ve aynı zamanda iletişim sorunlarım var. Bir kıza açıldım olmadı. Kizlar uzun ve yakisikli erkekleri tercih ediyor. Bende ikisi de yok. Zaten istememe rağmen olmuyor. Sırf bu yüzden depresyona girdim. Benim olması mümkün degil mi dostlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çirkinler çiftleşemeseydi çirkin insan kalmazdı, demek ki çirkinler de partner bulabiliyor. Değiştiremeyeceğin özelliklere takılı kalıp depresyona girmek yerine, geliştirebileceğin özellikleri keşfedip hırslanmalısın. Fiziksel ve zihinsel gelişim herkes için sınırsızdır.

Kafası çalışan kadınların görselden çok zihinsel ve sosyal yeteneklerle etkilendiğini kesinlikle söyleyebilirim. Sonuçta içgüdüsel olarak onu koruyup kollayabilecek, çocuklarını yetiştirip onları hayatta ilerletecek birini arıyorlar. Kariyerine odaklan, zeki ol, geliştirmeye değer yeteneklerini bul ve onların üzerine düş ve kesinlikle güçlü bir kariyer peşinde ol. Önce bireysel olarak gelişmeyi hedefle gerisi gelecektir.

İçime cidden dert oldu saçlarım dökülüyor ve aynı zamanda iletişim sorunlarım var. Bir kıza açıldım olmadı. Kizlar uzun ve yakisikli erkekleri tercih ediyor. Bende ikisi de yok. Zaten istememe rağmen olmuyor. Sırf bu yüzden depresyona girdim. Benim olması mümkün degil mi dostlarım?
Valla ben kimler kimler gördüm, 1.65, bakımsız, tipsiz, bir işe yaramaz elemanlar nasıl kızlarla beraber oluyor. Atılgan olduğun sürece aşırı bakımsız biri de değilsen, tavlanmayacak kız olmadığını düşünüyorum. Ayrıca bu dönemde çıkma teklifi pek kalmadı. Karşı cins arkadaşlıkların, sevgililikten farkı kalmadığı bu dönemde, beğendiğin kıza git yaz çıkma teklifi falan hiç etme. Muhabbetin sarıyorsa her türlü tavladın zaten. Kendiliğinden manitanmış gibi olmaya başlıyor.

Hayat karşına birisini çıkarır elbet. Sürekli kız peşinde koşup tek derdin kızlar değilse tabii. Akışına bırak bence bir süre.

@KyHa sizce tanışmaya mi çalışayım kızlari tanımaya tanıdığım kadari ile uzun erkek istiyorlar ve kisa erkekleri tercih etmiyorlar.

@KyHa tek derdim kizlar :D çünkü hiç sevgilim olmadı takılmak istiyorum biri ile ama boydan dolayı yapamiyorum.

@KyHa sizce tanışmaya mi çalışayım kızlari tanımaya tanıdığım kadari ile uzun erkek istiyorlar ve kisa erkekleri tercih etmiyorlar.

@KyHa tek derdim kizlar :D çünkü hiç sevgilim olmadı takılmak istiyorum biri ile ama boydan dolayı yapamiyorum.

Bazen hep peşinden koşarsın kızların ama hiçbiriyle olmaz ama bazen işte akışına bırakmak gerekir. Beklemediğin bir anda karşılaşırsın belki doğru kişiyle.

Genç yaşlarda işin zor yerinde olsam kafama takmazdim. İşimi elime alınca ordan devam ederdim. Ortalama birinden 1 bilemedin 2 kız geride oluyosun pek büyük bir kayıp değil. İş hayatını düzene oturttuktan sonra sosyalleşmeyi de öğrenirsen yaparsın.

@Randoming321 boydan çok saç dökülmesi belirginse isin zor. Bir de aşırı takintılısın o da baya önemli bir etken.

Ama dediğin gibi uzun ve yakışıklı olmana gerek yok sosyal çevren hiç yok mu bilmiyorum ama kızların yanındaki nerdeyse her çocuğun tipi ortalama uzun boylu yakışıklı diyince zaten binde bir belki İç Anadolu Doğuda yasiyorsan 10000 1'dir böyle abartılı kriter olma şansı yok. Sadece o kellik işini çözmeye çalış tek gerçek bahanen o.

Geri
Yukarı