Sevdiğiniz bir markanın en sevmediğiniz ürünü nedir?

Porsche'nin tüm elektrikli modelleri. Her ne kadar iyi olsalar bile elektrikli araçlara karşıyım. Porsche gibi bir markanın elektrikli araba üretmesi markaya hakarettir.
Neden? Elektrikli araçlar güçsüz mü? Ayrıca elektrikli araçlar kötü itibar göstergesi değildir. Renault Zoe tipi bir araç üretiyorlar sanki.

HD 7850.... Ürünü çok seviyorum ancak ısınıyor aşırı şekilde. Ama kullanmaya engel mi? Hayır. Ama sıcaklık ayağıma vuruyor 80 üstü çıktığı oluyor. Sizce nasıl soğutabilirim?

Neden? Elektrikli araçlar güçsüz mü? Ayrıca elektrikli araçlar kötü itibar göstergesi değildir. Renault Zoe tipi bir araç üretiyorlar sanki.
Güçten değil. Elektrikli arabalar ruhsuz. Bir özellikleri, karakteristikleri, sesleri yok. Spor/hyper otomobil dediğin içten yanmalı motorlu olur. Ben petrolhead'im. Benim gibi herkes böyle düşünüyor.

4.0 litre 6 silindirli atmosferik GT3 motoru varken elektrik motorlarının Porsche'de yeri yoktur. Böyle bir ses harcanamaz.

Porsche'nin Maus tankı. Aslında tanka aşık olmuştum ilk gördüğümde sonra teknik özelliklerini ve maksimum 20 km h8Z'da gittiğini görünce bıraktım bu aşkı.
Kalın zırhlı tanklar hantal olur hocam. Ateş gücü ve dayanıklılığı yüksek olur ama yavaş olduğundan anti tanklar için kolay hedef olur. Hafif tanklar hızlıdır ama zırhları ince olduğu için hemen imha edilebilir. Bence haksızlık ediyorsun. :)

Güçten değil. Elektrikli arabalar ruhsuz. Bir özellikleri, karakteristikleri, sesleri yok. Spor/hyper otomobil dediğin içten yanmalı motorlu olur. Ben petrolhead'im. Benim gibi herkes böyle düşünüyor.

4.0 litre 6 silindirli atmosferik GT3 motoru varken elektrik motorlarının Porsche'de yeri yoktur. Böyle bir ses harcanamaz.
Kusura bakma ama sese göre üretilmiyor arabalar. Herkes dediğin senin arkadaş çevren. Böylesi daha mantıklı. Doğrusunu yapıyorlar. Ayrıca sevdiğin o eski içten yanmalı arabalar ölmüyor. İkinci el olarak alıp kullanabilirsin.

Kalın zırhlı tanklar hantal olur hocam. Ateş gücü ve dayanıklılığı yüksek olur ama yavaş olduğundan anti tanklar için kolay hedef olur. Hafif tanklar hızlıdır ama zırhları ince olduğu için hemen imha edilebilir. Bence haksızlık ediyorsun. :)

Hava kuvvetleri de çok sever ağır tankları. Eğer kısıtlı imkanların olmadığı bir dönemde başlansaydı projeye şu anda çok konuşulan bir tank olabilirdi.

Porsche'nin tüm elektrikli modelleri. Her ne kadar iyi olsalar bile elektrikli araçlara karşıyım. Porsche gibi bir markanın elektrikli araba üretmesi markaya hakarettir.

Elektrikli arabaya mı karşısınız yoksa Porsche'nin elektrikli araba üretmesine mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı