Sevgievim.com güvenilir mi?

site ismi 2016 ya kadar arkadaşlık sitesiymis 2023 e kadar başka bir hareket yok, site yeni, 10.11.2023 te kurulmuş ve domain/hosting site sahiplik bilgileri yok birilerini dolandırmak istesem bende aynı şeyi yapardım 😁 5 yıl olayı hikaye yani 😁 evimize keyif katacak gibi durmuyor 😂 nur topu gibi bir site e-ticaret kaydı da gün döndüğü için 5 gün önce yapılmış. 5 yıl değil yine 😁 bir vatandaşın üzerine şahıs şirketi kurmuşlar TC var acaba hangi garibanın ya da yaşlı birinin canını yakacaklar. 2 sene sonra show haberde görürüz..

Dosya Ekleri

• IMG_20231120_010328.jpg
    IMG_20231120_010328.jpg
    153,4 KB · Görüntüleme: 893
Bir sonuç elde edebildiniz mi hocam?

daha yeni etbise kayıt olmuş. Güven vermiyor. Varsa alışveriş deneyimi olan paylaşırsa değerlendirebiliriz.

Dosya Ekleri

• IMG_1477.png
    IMG_1477.png
    201,4 KB · Görüntüleme: 302
Son düzenleme:
Dün bir ürün spariş verdim. Ödeme sadece havale EFT ile oluyor. Dünden beri web sitesinde hesaplarım kısmındaki siparişlerime tıkladığımda ödeme onayı bekleniyor yazıyor. Sırf denemek amaçlı 279 TL'lik bir ürün alayım dedim ama sanırım dolandırıcılar. Telefon numaralarına ulaşılmıyor, Online müşteri hizmetlerine bağlanmıyor. Eğer olurda spariş verdiğim ürün elime ulaşırsa buradan tekrar bilgi paylaşırım🤚

Dün bir ürün spariş verdim. Ödeme sadece havale EFT ile oluyor. Dünden beri web sitesinde hesaplarım kısmındaki siparişlerime tıkladığımda ödeme onayı bekleniyor yazıyor. Sırf denemek amaçlı 279 TL'lik bir ürün alayım dedim ama sanırım dolandırıcılar. Telefon numaralarına ulaşılmıyor, Online müşteri hizmetlerine bağlanmıyor. Eğer olurda spariş verdiğim ürün elime ulaşırsa buradan tekrar bilgi paylaşırım🤚
Girişim için gösterdiğiniz cesaret adına teşekkür ederim. Merakla bekliyor olacağım.

Sence bu yorumları zeki bir organizmanın yazma oranı kaçtır. Site Fake yorumlarla dolu. Bir kaç yerde farklı kargo isimleri geçiyor adamlar tutarlı bile değil.

1700517636676.png

Geri
Yukarı