Sevgili bulamıyorum

YRGNC

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar biraz uzun olacak zamanınız varsa okuyun. Eskiden çok sevgilim olurdu Instagram'dan yazardım konuşurduk 1. buluşmada sevgili olurduk ve ciddi olurdu böyle 3 4 tane ilişkim oldu ama artık ilişkim olmuyor. Ne yeni insanlar bulabiliyorum 6 aydır ilişkim yok kendimi yalnız hissediyorum ve bu süreçte öz güvenim aşırı düştü hep moralim bozuk suratım asık geziyorum. Çevremdeki erkek kız arkadaşlarım çok yakışıklı olduğumu söylüyorlar sınıfta kızlar kendi arasında konuşurken duydum en yakışıklı beni seçiyorlar fakat Instagram'dan bir kızı beğenip yazdığımda ya tersliyor ya da bakmıyor bile. Tavsiyelerinizi verir misiniz? Instagram'dan yeni birilerini nasıl ekleyebilirim onlarla nasıl sohbeti başlayabilirim?

(11.sınıfım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Demek ki özgüveniniz yok. Tipiniz isterseniz 10/10 olsun Brad Pitt olsun ama özgüveniniz yoksa hep moraliniz bozuksa bu etkiler direk 0 çeker. Neden moralinizin bozuk olduğunuzu bulun ve düzeltmeye çalışın.

Demek ki özgüveniniz yok. Tipiniz isterseniz 10/10 olsun brad pitt olsun ama özgüveniniz yoksa hep moraliniz bozuksa bu etkiler direk 0 çeker. Neden moralinizin bozuk olduğunuzu bulun ve düzeltmeye çalışın.

Hocam moralimin bozuk olmasının sebebi ortamımın olmaması sohbetin iyidir ağzım iyi laf yapar insanları güldürürüm fakat kızlarda olmuyor kızlara karşı nasıl yapmam lazım onu çözemiyorum.

Geri
Yukarı