Sevgili nasıl bulunur?

umut56

Femtopat
Daha fazla  
Nasıl sevgili bulabilirim? Dün 3 tane kıza sordum çirkin ve şişman olduğum için kabul etmediler. Para da yok bende. Çok üzülüyorum. Hiç kimse bakmıyor bana. 2 gün önce tanışma uygulaması indirdim oradan da 5 tane kıza sordum yine kabul etmediler. Bugün abimle birlikte bana kız istemeye gittik 3 tane ev gezdik yine olmadı. Sonra 3 yıldır evlenmek istiyorum olmuyor. Tavsiye verir misiniz? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl sevgili bulabilirim? Dün 3 tane kıza sordum çirkin ve şişman olduğum için kabul etmediler. Para da yok bende. Çok üzülüyorum. Hiç kimse bakmıyor bana. 2 gün önce tanışma uygulaması indirdim oradan da 5 tane kıza sordum yine kabul etmediler. Bugün abimle birlikte bana kız istemeye gittik 3 tane ev gezdik yine olmadı. Sonra 3 yıldır evlenmek istiyorum olmuyor. Tavsiye verir misiniz? Ne yapmalıyım?

O kadar uğraşacağına git spora başla daha çok işine yarar. Ayrıca yaşın kaç?

Pazarda çorap arar gibi kız aramak mı? Gerçekten çok değişiksiniz. Sevgili dediğin şey iki kişinin aşk veya mantık üzerine kurduğu ilişki sonucundan oluşan durumdur. Lakin bu tür arayışlarda ne mantık ne aşk kalıyor.

Amacınız sağlıklı bir ilişki mi? Yoksa o malum iş mi? Sağlıklı ilişki yavaş yavaş olur biriyle tanışırsın konuşursun aradan belli bir zaman geçer hislerin varsa açıklarsın, olursa olur olmazsa olmaz.

Yapmaya çalıştığınız şeyler çok saçma. Yok x tane kıza sordum, istemediler diye bir şey yok. Kızlara "benimle sevgili olur musun" diye mi sordun? Ek olarak, tanışma uygulamalarından kız arkadaş edinmeye falan çalışma. Yaşın kaç bilmiyorum fakat görünüşünü de görmeden bir şey diyemeyiz. Saç stilin, konuştuğun Türkçe ve konuşma üslubun, giyimin, vücut durumun, saç sakal durumun önemli etkenlerken yürüyüş tarzın bile etkiler birisiyle ilişkiye girip giremeyeceğini.

Bu konuyu nasıl raporlayabilirim?

Konu mesajının sol altında rapor işareti var.

1685380814583.png

Yeni konular

Geri
Yukarı