Sevgili nasıl bulunur?

Ender Kara

Femtopat
Daha fazla  
17 yaşındayım. Lise son sınıfa geçtim. Meslek lisesinde okuyorum. Bilenleriniz vardır, meslek liseleri 12. sınıfta 3 gün staja gidiyor, 2 gün okula gidiyor. Liseye başladığımdan itibaren kendime sevgili arıyorum. 3 senede ben koskoca okulumda 8 tane kızdan hoşlandım. 3'ünü kendim bıraktım, 5'ini ise elimden kaçırdım. Ekim ayından haziran ayına kadar sevdiğim kızın okullar kapanmadan 1 hafta önce sevgilisi olduğunu öğrendim. Kız benimle ilgileniyordu. Hiçbir kız bana onun kadar iyi davranmıyordu. Güzel şeyler yaşattı bana. Ama hepsi yalan yere. "sevgilin var mı?" diye sormuştum, "yok" dedi. Bana yalan söyledi. Koskoca meslek lisesinde hoşlanmaya kız kalmadı. Okuldaki öğrencilerin %70'i erkek, %30'u kız. Ben öyle hesapladım. Bir de çok Suriyeli var. Aradığım kriterlere uyan bir kız yok. Kimi kızla da aramız bozuk. Çoğu kızın yanına yaklaşamıyorum bile. Kimisiyle de ortak bir arkadaşımız olmadığı için ya da varsa aramızın kötü olduğu bir arkadaşım olduğu için tanışmaya imkanım olmuyor. Ben aradığım kriterlere dair bir kız nereden bulacağım? Okul dışına yönelmeye karar verdim. Sosyal medya daha kolay gibi görünüyor, ama fake kızlar dolu. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Suriyeliler dediğin yerde koptum.

Başka okullardaki kızlarla tanış ya da senin yaşlarında mahalle kızları ile.

Başka okullardan nasıl tanışayım? Anca sosyal medyadan tanışabilirim başka okuldan kızlarla onlarında çoğuna DM atsam cevap vermiyor.

Hmm demek suriyeliler var okulda. Okulunun adını ver neden istediğimi sorma.

İsim vermeyeceğim ama düşük puanla alan meslek lisesi işte.

Mahalledede ise kimseyle tanışmaya imkanım olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı