Sevgili yapma taktiği

Dostum okul da böyle küçük hoşlantılar yaşayabilirsin. Elinden geldiği kadar kıza ilgi gösterme, sonra o hoşlandığın kişi bambaşka birisine benzeyebilir. O yüzden olgun davranın. Kendinizden taviz vermeyin. Tavizden kastım mesela kızı güldüreceğim diye kendinizi küçük duruma düşürmeyin. Bırakın kız devamlı gülücük diye bir şey yok. Kızı devamlı yanına gidip darlamayın rahat bırakın. Sizin yanınıza otursun, onun da size karşı duyguları olduğu belli olsun. Güvenmeyin, iyice tanıyın, her şeyi paylaşmayın bazı bilgileriniz size kalsın. Bir de şöyle söyleyeyim diyelim ki kız kıvırcık erkeklerden hoşlandığını söyledi. (şu an örnek veriyorum takılmayın) gidip saçınıza perma yapmayın, kıvırcıklaştırmaya çalışmayın. Yani demek istediğim kendiniz olun. Kendiniz sevdiğiniz için yapın, başkasının ağzına bakmayın. Kızla güzel konular konuş, samimi olunca da kızı dışarıya çıkartmaya falan teklif et. Gez, dolaş hayatının en güzel dönemlerini yaşa. Bir daha bu yaşlara gelemeyeceksin. Aklınız da soru kaldıysa cevaplayayım. Görüşürüz dostum.

Kanka selamünaleyküm, 2 ay sevgili olduyduk. Sonra gitti beni bir kıza tercih etti LKEPFSJFPSLDMIOE biseksüelmiş. Neyse fazla umurumda degil zaten burada en iyi yorum yazan kişi sensin çok teşekkürler adamsın.

Geri
Yukarı